Ana Sayfa » İlçeler
BULANCAK VAKFI KURULUYOR
28 Kasım 2022 Pazartesi 19:41


 BULANCAK VAKFI KURULUYOR

BUFED Bulancak’lı akademisyen hemşehrileriyle bir araya geldi. Bulancak ve Piraziz’li akademik kariyer sahibi hemşehrileriyle Büyükçekmece Eser Hotel’de bir araya gelen Sezgin Karataş başkanlığında Bulancak Dernekler Federasyonu, kurulması düşünülen bir Vakıf çalışması için istişarelerde bulundu. Türkiye’nin çeşitli illerinde görev yaparak yaşamını sürdüren akademisyen Bulancak’lılar birbirleriyle ilk defa ya da uzun zamandır karşılaşmanında mutluluğunu yaşadılar. Bulancak Dernekler Federasyonu Başkanı Sezgin Karataş yaptığı konuşmada “Bulancağımızın artık bir Vakfa kavuşmasının zamanı geldi.Siz memleketine gönül verenlerle birlikte Yapacağımız fikir alışverişleriyle oluşturacağımız hedef ve amacımızı belirtir tüzüğümüzü en yakın zamanda açıklayacağız “ dedi.

 Toplantıya Prof Dr. İbrahim Balcıoğlu Prof Dr Taner Güneş Prof Dr. Ergin Tarı Prof Dr.Berat Apaydın Prof Dr.Şevket Pekdemir Prof Dr. Mualla Uydu Yücel Prof Dr. Feridun Emecan Prof Dr.Berk Üstündağ Doç. Dr. Güzin Emecan Dr.Hüseyin Hakan Keküllüoğlu Akademisyen Gökhan Balcıoğlu ve BUFED yönetim kurulu ile eski Bulancak Kaymakamı Ali İkram Tuna katıldılar.

 HABER: BUFEDEtiketler : vatangiresun.com/Ahmet, demiray/Abdurrahman, Ada, /Aydın, kömürcü/Mehmeh, Cebeci/Eynesil, Kemaliye, köyü, /Mustafa, Civek/, Erdal, Avcı, giresunhavadis.com/Adnan, Kara/İsmail, Akdoğan, gurbetcicotanaklar, ,


Bu Haber Toplam 3888 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: