Ana Sayfa » Dernekler
ANKARA GİRESUNLULR VAKFI (GİRSEV) GENEL KURULUNU YAPTI
22 Şubat 2022 Salı 21:18


Giresunun Gubet eldeki en prestijli Siviltoplum kuruluşlarından olan. Kısa adı “GİRSEV” olan Giresun Sağlık Eğitim ve Sosyal Dayanışma  Vakfı Olağan genel kurulunu vakıf merkezinde gerçekleştirdi.

Divan Başaknlığını  Ankara Şebinkarahisar Vakfı Başkanı  Av Ali Yaşar Yücel ve Av Hatice Yaylanın yaparken ,Tek liste halinde gidilen genel kurulda Mevcut Başkan Metin Yaraman güven tazeledi.

Yaptığı Konuşmada Vakıf olarak gerek  Ankara’da gerekse Memeleketin Muhtelif  yerinden  Ankaraya gelen tüm Giresunluların ve de Giresun Üniverstisesinin Adresidir. Vede Ankara’daki yüz Akıdır Vakfımızın kurucusu Rahmetli  Prf dr  Akın Önbayrak hocamızı Rahmet ve minnetle anıyorum mekanı cennet olsun derken devam etti şuan bulunduğumuz yer bize yetmiyor ancak bilindiği gibi hemen yan tarafı alacaz aradaki duvarı yıkıp buradaki duvarı yıkıp büyüteceğiz inşallah. Yerimiz daha da geniş olacaktır,   Yakında Giresun gidip Vali beyle  görüşeceğim. Giresun’da bazı iş adamları ve Belediye Başkanları bizlere destek sözü verdiler Merhum Akın Öbayrak hocamızın oğlu Hakan   Önbayrak ciddi destek verdiler ve yine burada bulunan ve gelemeyen Arkadaşlar da yardımcı oldular hepinize teşekkür ederim. inşallah bunun sonu güzel bir  Giresun kültür evi olacaktır. Bu süreçte vakıf senetinde bulunan şart nameye göre görevlerini yerine getirmeyen bazı hemşerilerimizi üzülerek üyelikten düşürdük. Yeni Arkadaşlar geldi gelmeye de devam edecektir, Vakfımıza sahip çıkacak hemşerilerimizi buraya getirin sahip çıkın dedi,    Genel Kurulumuzun  Hayırlara vesile olmasını yüce Mevla’dan temenni ederim diye konuştu.

Yönetim kurulu Asil ve yedek : Başkan  Metin Yaraman ,Salih Hacıömeroğlu, Ahmet Temür, Bilal Doma, Ümit Hakan Canik, Ömür Evren, Hakan Önbayrak, Dr. Tuğrul Tacal, Atakan Ayvaz, Rasim Akın, Temel Batınay Dandin, Dr.Bekir Erol, İsmail Kahraman, İbrahim Ethem Gürsoy,

Denetleme asil ve yedek :Doğuş Özdemir, Hatice Nur Yayla, Halil Cenk Konanç, Bahri Eğe,Mustafa Özkaya, Yüksel Dalka,

Disiplin asil ve yedek : Ercan Türk, Hükmü Çömez, Murat Turan, Mehmet Ali Akten, Barbaros Hayrettin, Fatih Ay,

1995 Yılında Kurulan GİRSEV’in 2 Yıl Görev Yapacak Yönetim kurulu listesi  7,Asil 7,yedek ve denetleme 3 Asil 3,Yedek, Disiplin 3,Asil 3, Yedek olarak belirlendi, Bizde Gazete olarak Giresun vakfı başkan Metin Yaramanı Tebrik eder Ekibine Başarılar Dilerim,

Haber: Aydın Kömürcü

 

 

 

 

   Etiketler : ANKARA, GİRESUNLULR, VAKFI, (GİRSEV), GENEL, KURULUNU, YAPTI,


Bu Haber Toplam 4981 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: