Ana Sayfa » GİRESUN
GİRESUN ABD SOYKIRIMLARINI TANIYOR !
25 Nisan 2021 Pazar 23:38
ABD Başkanı Biden’in gerçekler ve hukukla ilgisi olmayan, tamamen siyasi hesaplarla cahilce yaptığı soykırım tanımlamasını nefretle kınıyor, şiddetle red ve iade ediyoruz.

 GİRESUN ABD SOYKIRIMLARINI TANIYOR !

ABD Başkanı Biden’in gerçekler ve hukukla ilgisi olmayan, tamamen siyasi hesaplarla cahilce yaptığı soykırım tanımlamasını nefretle kınıyor, şiddetle red ve iade ediyoruz.

İnsani değerlere, gerçeklere ve müttefiklik hukukuna bağlı dost ABD halkı ve idarecilerini bu yöneticilerden ayırıyor ve selamlıyoruz.

Türk Devleti ve Türk Milletinin tarihin hiçbir döneminde masuma el uzatmadığını, aman dileyen düşmanına dahi zarar vermediğini insanlık tarihi bilir. Hem ataları hem de kendilerinin elleri, dişlerinin araları ve midesi masum kanıyla dolu katillerin ithamları bizi suçlarına ortak edemeyeceği gibi tertemiz tarihimizi de lekeleyemez.

Değerli Türk Milleti ve tüm dünya insanları;

Giresun Vakfı olarak, bu vesile ile Giresun Halkı ve sivil toplum kuruluşları adına bilinen aşağıdaki bazı ABD SOYKIRIMLARINI TANIDIĞIMIZI ve işgal ve katliamlarını kınadığımızı ilan ediyoruz :

Tarihi yüz milyon insanı, her türlü insanlık dışı yöntemi uygulayarak yok edip, mirası üstüne ülke kurmak olan ABD’yi soykırımın mucidi görüyor, KIZILDERİLİ SOYKIRIMINI TANIYORUZ.

ABD’nin savunmasız yüzbinlerce sivil insanı yokettiği DRESTEN KATLİAMINI TANIYORUZ.

Çocuk, kadın, yaşlı hiçbir ayrım gözetmeksizin yüzbinlerle savunmasız sivil insanın üzerine atom bombaları atarak yokeden ABD’nin HİROŞİMA VE NAGAZAKİ SOYKIRIMLARINI TANIYORUZ.

ABD’nin emperyalist heveslerle saldırıp üç milyon insanı katlettiği VİETNAM SOYKIRIMINI TANIYORUZ.

ABD’nin Afganistan, Irak ve Suriye’de 6 milyon insanı sistematik şekilde öldürdüğü MÜSLÜMAN SOYKIRIMINI TANIYORUZ.

Guatemala, Küba, Kongo, Kamboçya ve Laos, Arjantin, El Salvador, Nikaragua, Grenada, Panama, Bosna Hersek, Sudan, Daffur ve daha burada sayamadığımız yüzlerce operasyonu İle milyonlarca insan öldürerek işlediği İNSANLIĞA KARŞI SUÇLARI TANIYOR ve LANETLİYORUZ.

Tarih Türk Milletinin sabrını sınayanların aldığı derslerle doludur. Muhataplarımızı kendi iyilikleri için Ülkemiz ve Milletimiz üzerine yine yanlış hesaplar yapmamaya davet ediyoruz.

Milletimizi hepimizi hedef alan bu alçak saldırıya karşı Milli Mücadele ruhuyla ve samimiyetle tek yumruk olmaya davet ediyoruz.

Bizi soykırım utancıyla yüzleşmeye davet eden sözde parti, hain, terörist yapıyı kınıyor ve ilgilileri bu teröristlere layıkıyla davranmaya davet ediyoruz.

Devletimizin iftiracılara hakettiği cevapları vereceğinden şüphemiz yoktur. Devletimizin Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN öncülüğünde alacağı her türlü kararın arkasında olacağımızı ilan ediyoruz.

Ahmet DOKUMACI

Giresun Vakfı Yönetim Kurulu BaşkanıEtiketler : vatangiresun.com/Ahmet, demiray/Abdurrahman, Ada, /Aydın, kömürcü/Mehmeh, Cebeci/Eynesil, Kemaliye, köyü, /Mustafa, Civek/, Erdal, Avcı, giresunhavadis.com/Adnan, Kara/İsmail, Akdoğan, gurbetcicotanaklar, ,


Bu Haber Toplam 3177 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: