Ana Sayfa » Siyaset
ILÇELERE DOĞALGAZ MÜJDESI
21 Şubat 2021 Pazar 21:45AK Parti Giresun Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Cemal Öztürk, Dereli, Doğankent ve Piraziz’in 2021 yılında doğalgaza kavuşacağını müjdeledi.

Doğalgaz olmayan ilçeler için uzun zamandır çalışma yürüttüklerini söyleyen Öztürk,’Giresun olarak büyük ve güçlü bir aileyiz. Birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam ediyoruz. AK Parti olarak,  'Sevdamız Giresun' diyerek verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. Bu kapsamda, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığımıza yapmış olduğumuz girişimler neticesinde, Dereli, Doğankent ve Piraziz ilçelerimiz 2021 yılı içerisinde doğalgaza kavuşuyor. Görele, Güce ve Tirebolu ilçelerimize 2022 yılında, Alucra, Şebinkarahisar ve Yağlıdere ilçelerimize ise 2023 yılında doğalgaz ulaşmış olacak. Ayrıca, Eynesil, Çanakçı ve Çamoluk ilçelerimize de doğalgaz getirilmesiyle ilgili gerekli çalışmalar sürüyor. AK Parti ile Giresun’umuza, ilçelerimize, beldelerimize ve köylerimize hizmet ve yatırım kazandırmayı sürdüreceğiz. İlçelerimize hayırlı olsun’dedi.

 Etiketler : vatangiresun.com/Ahmet, demiray/Abdurrahman, Ada, /Aydın, kömürcü/Mehmeh, Cebeci/Eynesil, Kemaliye, köyü, /Mustafa, Civek/, Erdal, Avcı, giresunhavadis.com/Adnan, Kara/İsmail, Akdoğan, gurbetcicotanaklar, ,


Bu Haber Toplam 2434 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: