Ana Sayfa » İlçeler
GÜCE’DE DOĞALGAZ SEVİNCİ
21 Şubat 2021 Pazar 01:08Göreve geldiği günden bu yana yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile Güce’nin talihsiz kaderini değiştiren ve ilçeyi hak ettiği konuma getiren Güce Belediye Başkanı Aytekin Boduroğlu, ilçenin 2022 yılı Doğalgaz yatırım planına dahil edilmesinden dolayı duymuş olduğu memnuniyetini ile getirdi.

Bu haber 20 Şubat 2021 - 22:32 'de eklendi ve 87 kez görüntülendi.

Güce’de Doğalgaz Sevinci

Göreve geldiği günden bu yana yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile Güce’nin talihsiz kaderini değiştiren ve ilçeyi hak ettiği konuma getiren Güce Belediye Başkanı Aytekin Boduroğlu, ilçenin 2022 yılı Doğalgaz yatırım planına dahil edilmesinden dolayı duymuş olduğu memnuniyetini ile getirdi.

İlçemizin Bir Hayalini Daha Gerçekleştiriyoruz

Dünyanın özellikle yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle ekonomik sıkıntı yaşadığı dönemde Türkiye’de yatırımların hız kesmeden devam ettiğini belirten Boduroğlu,  İlçemizde hizmet çıtasını her geçen gün daha yükseltmenin derdi içerisindeyiz. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığımız nezdinde yürütülen doğalgaz çalışmaları kapsamında ilçemizde 2022 yılı yatırım planına  dahil edilmiştir. Proje tamamlandığında evlerimizde konfor artacak ve daha yeşil bir Güce’ye kavuşacağız” dedi.

Güce’nin en büyük hayalini gerçekleştirmeye çok az bir zaman kaldığını belirten Boduroğlu; Bu projede büyük emekleri olan Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e, Bakanımız Nurettin Canikli’ye, Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk’e teşekkür ederken, Doğalgaz Projesinin şimdiden tüm ilçeye hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

 Etiketler : vatangiresun.com/Ahmet, demiray/Abdurrahman, Ada, /Aydın, kömürcü/Mehmeh, Cebeci/Eynesil, Kemaliye, köyü, /Mustafa, Civek/, Erdal, Avcı, giresunhavadis.com/Adnan, Kara/İsmail, Akdoğan, gurbetcicotanaklar, ,


Bu Haber Toplam 2062 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: