Ana Sayfa » Dernekler
GİRESUN GENÇLİK DERNEĞİ KONGRESİNİ YAPTI
01 Nisan 2016 Cuma 15:11


 

 

 

İstanbul’da kurulu bulunan Giresun Gençlik Derneği 4. Olağan Genel Kurul Toplantısını yaptı.

27 Mart 2016 Pazar günü yapılan Genel Kurul sonucunda Yüksek Çevre Mühendisi Engin Turan, ekibi ile birlikte güven tazeledi.

 

Dernek Başkanı Engin Turan yaptığı konuşmada; “2006 yılında kurulan derneğimiz, üniversite eğitimi almış hemşerilerimizi bir araya getirmektedir. Bundan önce yapılan faaliyetlerde, farklı konularda paneller düzenlendi. Bursa’da kurulu Freşa fabrikası ziyaret edildi. Eyüp Kültür Gezisi düzenlendi. Genç İşadamları Grubu, Özel Sektör yöneticileri grubu, Bürokratlar grubu oluşturuldu. 12 ülkede temsilciler belirlendi. Mesela Almanya ve ABD gibi ülkelerdeki temsilcilerimiz, buradan oraya gidecek kardeşlerimize yardımcı olacaklardır. Giresun ilimizde, Giresun Valimiz ve Belediye Başkanımız başta olmak üzere ziyaretler yapıldı. Tanzanya’daki fakir çocuklara giyim eşyası gönderildi. Yönetim Kurulu Üyemizi 5’den 9’a çıkardık. Bundan sonra, Giresun ilimizin kalkınması ile ilgili olarak bilimsel araştırmalar yapmayı ve ilimiz için katma değer üretmeyi hedefliyoruz. Bünyemizde her meslek grubundan, kendisini çok iyi yetiştirmiş arkadaşlarımız var. Onların başarısı ile gurur duyuyoruz ve sayılarının artması için gayret sarf ediyoruz. Bizimle birlikte yol yürümek isteyen tüm üniversiteli kardeşlerimizi aramızda görmek istiyoruz” dedi.

 

Genel Kurul sonucunda yönetim aşağıdaki şekilde belirlinmiş olup, Giresun Gençlik Derneği yönetimine faaliyetlerinde başarılar diliyoruz.

 

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri  :

 

Engin Turan (Yüksek Çevre Mühendisi ),  Erdem Kütük (Yüksek Makine Mühendisi), Ayşegül Ada Şancı (Yönetim, organizasyon uzmanı), Mashar Çolak (Yönetmen), Taha Yasin Toraman (e-tesettur.com internet sitesi sahibi), Öner Çulfaz (ahçılık konusunda, Uluslar arası yarışmalarda ülkemizi temsil eden ekibin içerisinde), Gökhan Engin (Elektrik-Elektronik firması sahibi), Hakan Kılıç (Avukat) Mehmet Yıldız (Yangın Güvenlik sistemleri firması sahibi)

 

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri  :

 

Said Karahasan (Uluslar arası Sosyal Medya Derneği Başkanı), Hasan Altuntaş (Bahçeşehir Üniversitesi, Washington DC öğrenci işleri direktörü), Sinan Gülebaş (Endüstri Mühendisi, yönetici), Türkan Kaya (Ulusal bir televizyon kanalında haber spikeri), Mehmet Şerbetçi (Mobilya üzerine, uluslar arası ticaret), Kenan Erol (Bilgisayar Mühendisi), Mürsel Tekneci (Yönetici), Faruk Sönmez (Kamuda yönetici), Kadir Toraman (İnternetten satış firması sahibi)

 

Denetim Kurulu Asil Üyeleri  :

 

Mehmet Çoban (Banka, müşteri temsilcisi), Kahraman Durdu (Yönetici), Hasan Hüseyin Gündoğdu (Kamuda yönetici)

 

Denetim Kurulu Yedek Üyeleri  :

 

Tuğberk Torlak (Üniversite öğrencisi), Ali Bilgi (Ulusal bir televizyon kanalında yönetici), Yunus Demirer (Mali Müşavir)

 

 

 

 Etiketler : vatangiresun.com/Ahmet, demiray/Abdurrahman, Ada, /Adil, EmecanAydın, kömürcü/Mehmeh, Cebeci/Eynesil, Kemaliye, köyü, /Mustafa, Civek/, Erdal, Avcı, giresunhavadis.com/Adnan, Kara/İsmail, Akdoğan, gurbetcicotanaklar, ,


Bu Haber Toplam 4462 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: