Ana Sayfa » İlçeler
Yaşar Parlak, Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı
11 Ekim 2013 Cuma 00:35
Av.Yaşar Parlak,Sarıyer Belediyesi Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı olacağı öğrenildi.

Yaşar Parlak, Sarıyer Belediye Başkan Aday AdayıAv.Yaşar Parlak,Sarıyer Belediyesi Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı olacağı öğrenildi.


 
 
 Görele'li hemşerimiz Av.Yaşar Parlak,Sarıyer Ak parti Belediye Başkan Aday Adayı olacağı öğrenildi.
 
Yerel seçimler yaklaştıkça partilerin başkan adayları ortaya çıkmaya başladı.
İstanbul siyasetinin sağ ve sol partilerden aday olan hemşerilerimizin çokluğu Görele'de sevinçle karşılanıyor.  
 
Yaşar Parlak,1967 yılında Giresun’un Görele ilçesinde doğdu.İlk ve orta öğrenimini Giresun’da tamamladı.1990 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.
Bir süre serbest avukatlık yaptıktan sonra,1995 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde avukat olarak göreve başladı.Mayıs 2003 tarihine kadar İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde avukat ve 1.Hukuk Müşavir Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra,Adapazarı Büyükşehir Belediyesi'nde 1. Hukuk Müşaviri,Zeytinburnu Belediyesi'nde Hukuk İşleri Müdürü olarak görev yaptı.Ekim 2005 ‘te İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde Ruhsat Denetim Müdürü olarak göreve başladı.
 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde Hukuk Müşaviri İstanbul'da yaşıyor,memleketi Görele/Giresun
Görevinin yanı sıra uzun yıllar Giresun sivil toplum kuruluşlarında görev alan ve halen bu görevini sürdüren Parlak, camia içerisindeki atif tutumu, faydalı öneri ve projeleri ile de herkesin takdirini, sevgisini ve saygısını kazanmayı başarmıştır.  Bizlerde Görele Dernekleri Federasyonu ve www.vatangiresun.com olarak kendisine çıktığı bu önemli yolda başarılar diliyor,kendisine olan güvenimizi ve desteğimizi bir kez daha kamuoyu ile paylaşıyoruz.
 


Etiketler : Yaşar, Parlak,, Sarıyer, Belediye, Başkan, Aday, Adayı,


Bu Haber Toplam 7202 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: