Ana Sayfa » Spor
YAĞLIDERESPORA DESTEK
14 Kasım 2016 Pazartesi 22:38


     

 YAĞLIDERESPOR'A BAŞKAN KIRHASANOĞLUNDAN PİRİM DESTEĞİ

 

Yağlıdere İlçe Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu birinci amatör kümede mücadele eden Yağlıderespor’lu futbolculara prim dağıttı.

Kırhasanoğlu,İlçenin sorunlarının yanında spora da büyük önem verdiklerini belirtti.

Bizler bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada futbolcularımızın yanında olmaya devam edeceklerini belirten Kırhasanoğlu, Takımımız birinci amatör kümede ilçemizi ilde başarıyla temsil etmektedir. Futbolcularımız bizlerin yüzünü güldürdükçe bizlerde onlara her zaman destek vermeye gayret göstereceğiz” dedi.

İlçe stadında düzenlenen pirim dağıtım törenine Üçtepe Belediye Başkanı Harun Öztürk, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Habil Kır,Yağlıderespor Yöneticilerinden Uğur Karaman, Recep Yanbul,Yağlıderespor sponsorlarından Ak Parti Teşkilat Başkanı Bayram Durdu ile teknik heyet ve futbolcular katıldı.

Yağlıdere Belediyesi

 Güncelleyen/Aydın KömürcüEtiketler : vatangiresun.com/Ahmet, demiray/Abdurrahman, Ada, /Adil, EmecanAydın, kömürcü/Mehmeh, Cebeci/Eynesil, Kemaliye, köyü, /Mustafa, Civek/, Erdal, Avcı, giresunhavadis.com/Adnan, Kara/İsmail, Akdoğan, gurbetcicotanaklar, ,


Bu Haber Toplam 2091 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: