Ana Sayfa » Dernekler
UMRE HAYALİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ
04 Ocak 2017 Çarşamba 21:33


 


****53 YILLIK SİVİL TOPLUM KURULUŞU ŞEBİNKARAHİSARLILAR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ HAYALLERİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYOR


**Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği, 15 Ailenin (30 kişinin) Umre hayalini gerçeğe dönüştürdü
Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Genel Kurul taahhütleri arasında bulunan Umre ziyareti programı için Şebinkarahisar köy/mahalle Dernek Başkanları ile istişare sonucunda belirlenen 15 Aile, yönetim kurulu tarafında gerekli belgeler ve izinler alınarak Sabiha Gökçen havalimanından Kutsal topraklara uğurlandı.
Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkan Vekili Ekrem Çiftçi ve Umre komisyonunda bulunan yönetim kurulu üyeleri,’’ 15 ailenin Umre yolcuğunda yaptıkları uğurlama töreninde "Cenab-ı Allah sağ salim gidip gelmenizi nasip etsin. O mübarek topraklara gittiğinizde bizler ve ülkemiz için de dua edin. Allah umrenizi kabul etsin inşallah" dediler.
Başkan Vekili Ekrem Çiftçi, Dernek Başkanımız Mehmet Şimşek ve yönetim kurulu olarak, 2 senelik görev süremiz içerisinde genel kurulda vaat ettiğimiz projeleri gerçekleştirmenin büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Umre komisyon üyeleri olarak Dernek Başkanları ile yaptığımız istişareler sonucunda belirlenen ailelerin Umre ziyaret masraflarının gidiş-geliş ve oradaki masraflarını üstlenerek Derneğimizin 53 yıllık mazisine yakışır bir şekilde ulvi bir görev üstlendik, emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum’ ’dedi.
Oldukça heyecanlı olan ve Umre ziyaretine giden aileler yaptıkları açıklamalarda ;“bizlere sahip çıkan, çok anlamlı olan ve bizce manevi değeri çok yüksek olan umre ziyaretleri için teşekkür ediyoruz” diyerek duygularını ifade ettiler.


Haber: Sadi Toygar

Güncelleyen/ Aydın Kömürcü Etiketler : vatangiresun.com/Ahmet, demiray/Abdurrahman, Ada, /Aydın, kömürcü/Mehmeh, Cebeci/Eynesil, Kemaliye, köyü, /Mustafa, Civek/, Erdal, Avcı, giresunhavadis.com/Adnan, Kara/İsmail, Akdoğan, gurbetcicotanaklar, ,


Bu Haber Toplam 2487 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: