Ana Sayfa » Spor
Turnuvada Puan Durumları
05 Şubat 2014 Çarşamba 12:31


                  TAKIMLAR                                 1.GURUP

O

G

B

M

A

Y

P

AV

 

DERELİ EĞRİ ANBAR

3

3

0

0

12

2

9

10

 

ALUCRA ÇAKRAK

3

2

0

1

11

7

6

5

 

ÇAMOLUK PINARLI

3

2

0

1

7

6

6

1

 

K.ÇEKMECE TÜM GİRESUN

3

1

0

2

7

12

3

-2

 

TİREBOLU EYMÜR GENÇLİK

3

1

0

2

7

12

3

-5

 

PİRAZİZ KILIÇLI

3

0

0

3

9

17

0

-8

                   
                   
                   
                   
                   

        *GİRESUN DERNEKLER ARASI TOPAL OSMAN AĞA FUTBOL TURNUVASI*

                                                          2.GURUP

                                              TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

 

DERELİ TEPEKÖKNARLI

3

2

1

0

9

4

7

5

 

PİRAZİZ TEPEKÖY

3

2

0

1

10

6

6

4

 

TİREBOLU KUZGUN

3

1

2

0

8

7

5

1

 

ÇAMOLUK FOL SPOR

3

1

1

1

8

6

4

2

 

AGS SPOR

3

1

0

2

5

7

3

-2

 

YEŞİLPINAR YAĞLIDERE TEKKE

3

0

0

3

2

12

0

-10

                   
                   
                   

*GİRESUN DERNEKLER ARASI TOPAL OSMAN AĞA FUTBOL TURNUVASI*

                                                          3.GURUP

                                               TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

 

KEŞAP KARAKOÇ

3

3

0

0

12

6

9

6

 

ALUCRA VAKFI GENÇLİK

3

2

0

1

16

9

6

7

 

TİREBOLU EYMÜR DERNEĞİ

3

2

0

1

9

5

6

4

 

DERELİ BAHÇELİ

3

1

0

2

6

8

3

-2

 

BULANCAK ERDOĞAN SA-SU

3

1

0

2

11

17

3

-6

 

ŞEBİNKARAHİSAR OCAKTAŞI

3

0

0

3

3

12

0

-9

                   
                   
                   

*GİRESUN DERNEKLER ARASI 6.TOPAL OSMAN AĞA FUTBOL TURNUVASI*

TAKIMLAR

                                                      4.GRUP

O

G

B

M

A

Y

P

AV

 

TİREBOLU ATAKÖY (KERASUS)

3

3

0

0

14

6

9

8

 

Ş.K.HİSAR DER.GENÇLİK KOLLARI

3

3

0

0

11

3

9

8

 

ESENYURT DERELİ

3

1

0

2

9

10

3

-1

 

ZEYTİNBURNU GÖRELE

3

1

0

2

10

11

3

-1

 

ESPİYE ÇALKAYA KÖY DER.

3

1

0

2

7

12

3

-5

 

YAĞLIDERE UMUTBÜKÜ

3

0

0

3

3

12

0

-9

                   
                   
                   

*GİRESUN DERNEKLER ARASI 6.TOPAL OSMAN AĞA FUTBOL TURNUVASI*

5.GURUP

                                                            TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

 

ESPİYE AVLUCA SPOR

3

2

1

0

12

6

7

6

 

KESAP HALKALI SPOR

3

2

1

0

10

5

7

5

 

KÜÇÜKÇEKMECE GİRESUN GENÇLİK

3

2

0

1

11

5

6

6

 

TİREBOLU EYMÜR TAHMAZ GÜCÜ

3

1

0

2

1

4

3

-3

 

BULANCAK İNECE KÖYÜ

3

1

0

2

5

9

3

-4

 

CİHAN OYRACA SPOR

3

0

0

3

1

11

0

-10

                   
                   

*GİRESUN DERNEKLER ARASI 6.TOPAL OSMAN AĞA FUTBOL TURNUVASI*

                                                              6.GURUP

                                                       TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

 

ÇAMOLUK DERNEĞİ

3

3

0

0

10

4

9

6

 

TİREBOLU EYMÜR DEREGÖZÜ

3

2

0

1

13

2

6

11

 

YEŞİLPINAR ÇOTANAK

3

2

0

1

5

9

6

-4

 

BULANCAK İNECE FINDIK SPOR

3

1

0

2

4

7

3

-3

 

GEBZE YAĞLIDERE TEKKEKÖY

3

1

0

2

5

9

3

-4

 

EMANET OĞULLARI AVRUPA YAKASI

3

0

0

3

3

11

0

-8

                   
                   
                   
                   
                   

*GİRESUN DERNEKLER ARASI 6.TOPALOSMAN AĞA FUTBOL TURNUVASI*

                                                              7.GURUP

                                                      TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

 

ÇANAKÇI KUZCAKÖY

3

3

0

0

16

4

9

12

 

BEYKOZ BULANCAKLILAR

3

3

0

0

16

5

9

11

 

PİRAZİZ DERNEĞİ

3

1

0

2

10

10

3

0

 

AYAZTEPE GİRESUNLULAR DER.

2

1

0

1

4

4

3

0

 

EMANET OĞULLARI ANADOLU YAKASI

2

0

0

2

7

12

0

-5

 

BAŞAKŞEHİR GİRESUNLULAR

3

0

0

3

4

22

0

-18

                   
                   
                   
                   
                   

*GİRESUN DERNEKLER ARASI 6.TOPAL OSMAN AĞA FUTBOL TURNUVASI*

                                                              8.GURUP

                                                       TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

AV

 

BULANCAK ATAKÖY

3

3

0

0

12

1

9

11

 

ZEYTİNBURNU YAĞLIDERE

3

2

1

0

19

7

7

12

 

KEŞAP HİSARÜSTÜ

3

1

1

1

12

7

4

5

 

DOĞANKENT KANYAŞ GÜVENLİK

3

1

0

2

3

2

3

1

 

BATLAMA DERNEĞİ

3

1

0

2

5

14

3

-9

 

ÇANAKÇI AKKÖY

3

0

0

3

1

21

0

-20

                   


Etiketler : Turnuvada, Puan, Durumları,


Bu Haber Toplam 5385 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: