Ana Sayfa » Spor
Turnuvada 4 üncü Hfta Maçları
05 Şubat 2014 Çarşamba 14:15
Giresun Dernekleri Arası Topal Osman Ağa Turnuvasında Heyecan Devam Ediyor...

 

 

 

 

 

 

 


                     www.vatangiresun.com  1. SAHA  www.yeşilgiresunhaber.com

                                                             4.HAFTA MAÇLARI

SAAT

TAKIM

TAKIM

TARİH

 10:30-11:30

 KERASUS GAYRİMENKUL

Ş.K.HİSR  GENÇ.KOL

     09.02.2014

 11:30-12:30

 K.ÇEKMECE GİRSN.GENÇLK

 ESPİYE AVLUCA

            

 12:313:30

 YŞL.P.Y.DERE TEKKE

TİREBOLU KUZGUN

            

 13:30-14:30

 AGS SPOR

 PİRAZİZ TEPEKÖY

            

 14:30-15:30

Gebze Yağlıdere Tekke Köy

 YŞL.PINAR ÇOTNAK

             “

 15:30-16.30

 Tir.Eymür Deregözü

 EMANET O.AV.YAKA

            

 16:30-17.30

 BULANCAK İNECE

 CİHAN OYRACA SPOR

            

 17.30-18:30

 ALUCRA ÇAKRAK

 DERELİ EĞRİANBAR

            

 

                      www.vatangiresun.com  2. SAHA  www.yeşilgiresunhaber.com

                                                           4.HAFTA MAÇLARI

SAAT

TAKIM

TAKIM

TARİH

 10:30-11:30

PİRAZİZ DERNEĞİ

 EMANET O.ANDLU Y.

    09.02.2014

 11.30-12.30

BULANCAK ATAKÖY

 ZEYTİNBURNU YAĞLIDERE

            

 12.30-13:30

ALUCRA VAKFI GENÇL

 DERELİ BAHÇELİ

             

 13:30-14:30

ESENYURT DERELİ

 ZEYTİNBURNU GÖRELE

             

 14:30-15:30

K.ÇEKMC TÜM GİRSN

 TİREBOLU EYMÜR GENÇ

             

 15:30-16:30

 ÇANAKÇI AKKÖY

 BATLAMA SPOR

             

 16:30-17:30

 AYAZTEPE GİRESUN

 BAŞAKŞEHİR GİRESN

            

 17:30-18:30

 KEŞAP HİSAR ÜSTÜ

 DOĞ.K.KANYAŞ GÜVLK

            

 

                      www.vatangiresun.com 3. SAHA  www.yeşilgiresunhaber.com

                                                            4. HAFTA MAÇLARI

SAAT

TAKIM

TAKIM

TARİH

 10:30-11:30

 ÇAMOLUK FOL SPOR

 DERELİ TEPE KÜKNAR

       09.02.2014

 11:30-12:30

 BEYKOZ BULANCAK

ÇANAKÇI KUZCA

                 “

 12:30-13:30

 KEŞAP HALKALI

 TİRBL EYMR TAHMAZ G.

                

 13:30-14.30

TİREBOLU EYMÜR DER.

 KEŞAP KARAKOÇ

                

 14:30-15:30

 PİRAZİZ KILIÇLI

 ÇAMOLUK PINARLI

                

 15:30-16:30

BUL.İNECE FINDIK S. 

ÇAMOLUK DERNEĞİ

               

 16:30-17:30

 BUL.ERDOĞAN SA-SU

 Ş.K.HİSAR OCAKTAŞI

               

 17.30-18:30

 ESPİYE ÇALKAYA KÖYÜ

 YAĞLIDERE UMUT BÜKÜ

                

WWW.VATAN GİRESUN.COM                                        www.yeşilgiresunhaber .com

 

 

 

 

 

 




Etiketler : Turnuvada, 4, üncü, Hfta, Maçları,


Bu Haber Toplam 3656 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: