Giresun dernekleri arası futbol turnuvasında 3 üncü hafta maçları saha ve saatleri belli oldu.....
www.vatangiresun.com 1. SAHA www.yeşilgiresunhaber.com
3.HAFTA MAÇLARI
|
SAAT
|
TAKIM
|
TAKIM
|
TARİH
|
11:00-12:00
|
ŞEBİNKARAHİSARDERNEĞİ
|
K.ÇEKMECE GİRESUN GENÇLİK
|
14.02.2016
|
12.00-13:00
|
EYNESİL KEMALİYE
|
ÇANAKÇI ÇEVRE KY.
|
14.02.2016
|
13:00-14:00
|
EYNESİL MALDAŞI
|
K.ÇEKMECE T.GİRESUN
|
14.02.2016
|
14.00-15:00
|
BULANCAK İNECE FINDIK
|
ÇANAKÇI KUZCA
|
14.02.2016
|
15.00-16:00
|
EYÜP ŞEBİNKARAHİSAR
|
GÖRELE GENÇLİK
|
14.02.2016
|
16:00-17:00
|
KEŞAP HİSARÜSTÜ
|
BATLAMA DERNEĞİ
|
14.02.2016
|
17.00-18:00
|
ŞEBİNKARAHİSAR OCAKTAŞI
|
TİREBOLU KARAAHMETLİ
|
14.02.2016
|
18.00-19:00
|
BOĞAZIN ÇOTANAKLARI
|
ÇANAKÇI EGE KÖY
|
14.02.2016
|
www.vatangiresun.com 2. SAHA www.yeşilgiresunhaber.com
3.HAFTA MAÇLARI
|
SAAT
|
TAKIM
|
TAKIM
|
TARİH
|
11:00-12:00
|
ESENYURT GİRESUN
|
AYAZAĞ GİRESUNLULAR
|
14.02.2016
|
12:00-13:00
|
TİREBOLU KÖSELER
|
DERELİ TEPEKÜKNARLI
|
14.02.2016
|
13:00-14:00
|
BULANCAK ERDOĞAN KÖY
|
ESPİYE ÇALKAYA
|
14.02.2016
|
14:00-15:00
|
PROTOKOL
|
PROTOKOL
|
14.02.2016
|
15:00-16:00
|
BAYRAMPAŞA GİRESUN
|
TİR.KUZGUN DEREGÖZÜ
|
14.02.2016
|
16:00-17:00
|
ÇAMOLUK YUVACIK
|
BEYKOZ GİRESUN
|
14.02.2016
|
17:00-18:00
|
BULANCAK İNECE
|
ESENLER GİRESUN
|
14.02.2016
|
18:00-19:00
|
DOĞANKENT ÇATAK
|
TİREBOLU EYMÜR GENÇLİK
|
14.02.2016
|
19:00-20:00 TİREBOLU KOVANPINAR --YAĞLIDERE TEKKE 14.02.2016
www.vatangiresun.com. 3.SAHA www.yeşilgiresunhaber.com
3. HAFTA MAÇLARI
|
SAAT
|
TAKIM
|
TAKIM
|
TARİH
|
11:00-12:00
|
EYNESİL ARALIK
|
DOĞANKENT ÇEVRE KÖYLER
|
14.02.2016
|
12:00-13:00
|
BULANCAK ARİFLİ
|
ÇAMOLUK FOL SPOR
|
14.02.2016
|
13:00-14:00
|
EYNESİL ÖREN DERNEĞİ
|
ESPİYE ÇEPNİ KÖYÜ
|
14.02.2016
|
14:00-15:00
|
ALUCRA BABAPINAR
|
ÜMRANİYE ÇANAKÇI
|
14 .02.2016
|
15:00-16:00
|
TİREBOLU KUZGUN DERNEĞİ
|
KEŞAP HALKALI VE ARNAVUTKÖY
|
14.02.2016
|
16:00-17:00
|
BULANCAK İNECE GENÇLİK
|
DERELİ EĞRİANBAR
|
14.02.2016
|
17:00-18:00
|
PİRAZİZ TEPEKÖY
|
YEŞİLPINAR GENÇLİK
|
14.02.2016
|
18.00-19:00
|
ÇAMOLUK YUVACIK
|
PİR-BUL
|
14.02.2016
|
www.vatangiresun.com www.yeşilgiresunhaber.com
BU HAFTANIN BAY GEÇEN TAKIMLARI
|
3.GRUP:BULANCAK ŞEYHMUSA 4.GRUP:PİRAZİZ YUNUSEMRE
6.GRUP:TİREBOLU EYMÜR 7.GRUP:KEŞAP KARAKOÇ