Ana Sayfa » Spor
Turnuvada 2.Hafta maçları saha ve saatleri
23 Ocak 2014 Perşembe 14:32


Giresun Dernekleri arası geleneksel “Topal Osman ağa” futbol turnuvasında 2. Hafta maçları saha ve saatleri belirlendi detaylar www.yeşilgiresunhaber.com da…Yaklaşık 7 hafta sürecek turnuva boyunca haber , resim ve yorumları “vatan giresun gazetemiz” ve haber sitemizden takip edebilirsiniz.

 

     www.vatangiresun.com  1. SAHA  www.yeşilgiresunhaber.com

                                                   2.HAFTA MAÇLARI

SAAT

TAKIM

TAKIM

TARİH

 10:30-11:30

 Alucra Vakfı Gençlik

Ş.K.H.Gülbey ocaktaşı

 26.01.2014

 11:30-12:30

 Tirebolu Ataköy

 Zeytinburnu Görele

 26.01.2014

 12:30-13::30

Çanakçı Kuzca

Başakşehr. Gairesun

 26.01.2014

 13:30-14:30

 Çamoluk Fol Spor

 Tirebolu Kuzgun

 26.01.2014

 14:30-15:30

Gebze Yağlıdere Tekke Köy

 Bul.İnece Fındık spor

 26.01.2014

 15:30-16.30

Tir.Eymür Tahmaz g.

 Cihan spor  Oyraca

 26.01.2014

 16:30-17.30

 Çamoluk Derneği

 Emanet oğll.Avrupa

 26.01.2014

 17.30-18:30

 Keşap Karakoç

 Dereli Bahçeli

 26.01.2014

 

                      www.vatangiresun.com  2. SAHA  www.yeşilgiresunhaber.com

                                                           2.HAFTA MAÇLARI

SAAT

TAKIM

TAKIM

TARİH

 10:30-11:30

Piraziz Kılıçlı

 Tir. Eymür Gençlik

 26.01.2014

 11.30-12.30

Ayaztepe Giresun

 Piraziz Derneği

 26.01.2014

 12.30-13:30

Yeşilpnr.Yağl.Tekkeky

 Piraziz Tepeköy

 26.01.2014

 13:30-14:30

Keşap Halkalı Spor

 Espiye Avluca spor

 26.01.2014

 14:30-15:30

Bulancak Erdoğan Sa-Su

 Tir.Eymür Derneği

 26.01.2014

 15:30-16:30

 Doğankent Kanyaş Gvl.

 Çanakçı Akköy

 26.01.2014

 16:30-17:30

 Espiye Çalkay

 Esenyurt Dereli

 26.01.2014

 17:30-18:30

 Dereli Tepe Köknrlı

 Alucra G.Spor

 26.01.2014

 

   www.vatangiresun.com 3. SAHA  www.yeşilgiresunhaber.com

                                              2. HAFTA MAÇLARI

SAAT

TAKIM

TAKIM

TARİH

 10:30-11:30

 Tir.Eymür Deregözü

 Yeşilpnr. Çotanak

 26.01.2014

 11:30-12:30

 Bulancak İnece Köyü

Küçükçekmece Giresun   Gençlik

 26.01.2014

 12:30-13:30

 Alucra Çakrak

 Çamoluk Pınarlı köyü

 26.01.2014

 13:30-14.30

 K.Çekmece tüm Girsn

 Dereli Eğrianbar

 26.01.2014

 14:30-15:30

 Beykoz Bulancak

 Emanet oğl.Anadolu

 26.01.2014

 15:30-16:30

Keşap Hisarüstü 

Zeytinburnu Yağlıdere

 26.01.2014

 16:30-17:30

 Ş.K.Hisar Gençlik k.

Yağlıdere Umutbükü

 26.01.2014

 17.30-18:30

 Bulancak Ataköy

 Batlam Derneği

 26.01.2014

      www.vatangiresun.com    www.yeşilgiresunhaber.com        



Etiketler : Turnuvada, 2.Hafta, maçları, saha, ve, saatleri,


Bu Haber Toplam 3920 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: