Ana Sayfa » Belediyeler
TÜGVA Bulancak’tan yeni dönem okul ziyaretleri
30 Eylül 2021 Perşembe 23:04


 TÜGVA Bulancak’tan yeni dönem okul ziyaretleri

 

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği yeni dönem faaliyetlerine hızlı bir şekilde başladı. Bulancak Kitap Kahve Projesi kapsamında okulları ziyaret eden TÜGVA Ekibi yeni dönemde gençlerle sahada daha fazla bir araya gelecek.
Gençlerle vakıf dışında geçirilecek zamanların artacağını söyleyen TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah GÖKTEKİN “TÜGVA olarak yeni dönemin başında Kitap Kahve Projemiz kapsamında ortaokul ve liselerimize ziyaret gerçekleştirmeye başladık. Ekim ayından itibaren okul kantinlerinde Bulancak merkezde açtığımız, gençlerin güvenli olarak zaman geçirebilecekleri, çay, kahve ve internetten ücretsiz faydalanabilecekleri, ders çalışabilecekleri, kitap alıp okuyabilecekleri bir ortam olan Bulancak Kitap Kahve Projemizin tanıtımı için gençlerimizle buluşacağız.” Dedi.

Göktekin “Ortaokul Kitap kurtları yarışacak”
Ortaokullarda Türkiye genelinde gerçekleştirilecek Kitap Kurdu Yarışmasının tanıtımını yaptıklarını söyleyen Göktekin “Ortaokullarımızda ise 5.6.7. ve 8. Sınıf öğrencileri için öğrenci ve danışman hoca ödüllü Kitap Kurdu Bilgi yarışmamızın tanıtımını gerçekleştiriyoruz. Bugün itibariyle ilçemizde bulunan tüm Lise ve Ortaokullarımıza ziyaretlerimizi tamamladık. İlerleyen günlerde yine gençlerimizle buluşmalarımıza devam edeceğiz.  Bu noktada ortaokul ve liselerimizde canla başla gönüllü çalışma gösteren Ortaokul ve Lise Koordinatörlüğü ekiplerimize can-ı gönülden teşekkür ediyorum. ’’ Diyerek sözlerini sonlandırdı.


Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği

Medya ve İletişim Ofisi

 Etiketler : vatangiresun.com/Ahmet, demiray/Abdurrahman, Ada, /Aydın, kömürcü/Mehmeh, Cebeci/Eynesil, Kemaliye, köyü, /Mustafa, Civek/, Erdal, Avcı, giresunhavadis.com/Adnan, Kara/İsmail, Akdoğan, gurbetcicotanaklar, ,


Bu Haber Toplam 2152 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: