Ana Sayfa » Güncel
TÜGVA’lı Gençler Paşakonağı Gençlik Kampında Buluşuyor
02 Temmuz 2021 Cuma 22:49
TÜGVA’lı Gençler Paşakonağı Gençlik Kampında Buluşuyor

 

 
 

TÜGVA’lı Gençler Paşakonağı Kampında Buluşuyor

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği pandemi normalleşmesi sonrası faaliyetlerine hız verdi. TÜGVA’lı gençler bu hafta sonu Paşakonağı Yaylasında Gençlik, Spor ve Doğa Kampında bir araya gelecek.

Yaylada çadır kampı kuracaklarını söyleyen TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah GÖKTEKİN “Gençlik Projeleri Destek Programı (GPDP-2020) kapsamında yürüttüğümüz Bulancak Kitap Kahve Projemiz bünyesinde gerçekleştireceğimiz TÜGVA Dirilişi Gençlik Kampı bu hafta sonu Paşakonağı Yaylasında gerçekleştirilecektir. Cumartesi günü saat 10:00’da TÜGVA binası önünde buluşacağımız gençlerle Paşakonağı Yaylası Yıldıztepe Mevkiinde güzel, keyifli bir program gerçekleştireceğiz. Cumartesi gecesi kamp ateşi eşliğinde müzik, sohbet ve etkinlik dolu bir programı gençlerin hizmetine sunacağız. Yaklaşık iki yıla yakın süredir evlerde kaldığımız, özlediğimiz buluşmaların ilkini yaylada gençlerle yapmayı arzuluyoruz. Bu vesile ile 15 yaş üst tüm gençleri ücretsiz olarak düzenlediğimiz Gençlik Kampına bekliyoruz.”

Kampa başvuru yapmak isteyen gençler tugvabulancak.org internet sitesinden kolaylıkla başvuru yapabileceklerdir. 

 

 

 Etiketler : vatangiresun.com/Ahmet, demiray/Abdurrahman, Ada, /Aydın, kömürcü/Mehmeh, Cebeci/Eynesil, Kemaliye, köyü, /Mustafa, Civek/, Erdal, Avcı, giresunhavadis.com/Adnan, Kara/İsmail, Akdoğan, gurbetcicotanaklar, ,


Bu Haber Toplam 2599 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: