Ana Sayfa » Dernekler
Terörü Lanetliyoruz
19 Şubat 2016 Cuma 14:39


 TERÖRÜ LANETLİYORUZ.

BAŞKENT ANKARA’DA MEYDANA GELEN TERÖR OLAYLARINDA HAYATINI KAYBEDEN DEVLET GÖREVLİLERİNE VE VATANDAŞLARIMIZA ALLAH’TAN RAHMET, AİLELERİNE VE MİLLETİMİZE BAŞSAĞLIĞI VE SABIRLAR DİLİYORUZ. OLAYDA GAZİ OLANLARA, GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ İLETİYOR, EN KISA ZAMANDA SAĞLIKLARINA KAVUŞMALARINI TEMENNİ EDİYORUZ.

HER KİM, VATANIMIZA, MİLLETİMİZE, CANIMIZA KAST EDİP, BÖYLESİNE VAHŞİ CİNAYETLERİ TEZGAHLIYORSA, YAPIYORSA, DESTEKLİYORSA, ONLARI DA BARBARCA TUTUM VE DAVRANIŞLARINDAN DOLAYI ŞİDDETLE VE NEFRETLE KINIYORUZ.

NEREDE VE HANGİ MAKAM VE MEVKİİ DE OLURSA OLSUN, TERÖRÜ DESTEKLEYENLERİN, DESTEK BEYANLARI VERENLERİN TESPİT EDİLEREK, MECLİSTEKİ HAİNLER DE DAHİL OLMAK ÜZERE, BULUNDUKLARI YERLERDEN SÖKÜLÜP, ATILMALARINI İSTİYORUZ.

ÜLKEMİZİN GELECEĞİNİN, DEVLETİMİZİN BEKAASININ TEHLİKEDE OLDUĞU BU DÖNEMDE, HALA SİYASİ BEYANLARI İLE, HÜKÜMETİN VE GÜVENLİK GÜÇLERİNİN, OLAĞANÜSTÜ GAYRETLERİNİ GÖRMEZDEN GELİP, ACIMASIZCA ELEŞTİRİ YAPANLARI, DEVLETE SAHİP ÇIKMAYANLARI GÖRÜYOR, İZLİYOR VE BİR YERLERE NOT DÜŞÜYORUZ. BU TUTUM VE DAVRANIŞTA OLANLARI DA KINADIĞIMIZI, GÜNÜN SİYASET YAPMA DEĞİL, ÜLKEMİZİN GELECEĞİNE SAHİP ÇIKMA ZAMANI OLDUĞUNU BU ZAVALLILARA HATIRLATMAK İSTİYORUZ. MUHALEFET PARTİLERİNDEN, BU MÜCADELEYE DESTEK VEREN SİYASİLERE DE TEŞEKKÜRLERİMİZİ İLETİYORUZ.

“ABA, ZIPKA BAŞLIK, BEŞ KURUŞ HAÇLIK” SLOGANI İLE KURTULUŞ SAVAŞINDA 42.NCİ VE 47.NCİ GİRESUN GÖNÜLLÜ ALAYLARINI KURUP, BÜTÜN CEPHELERDE SAVAŞAN, ANADOLU’NUN KURTULUŞUNDA ÇOK BÜYÜK EMEĞİ OLAN GİRESUN EVLATLARI OLARAK, AYNI RUH VE DÜŞÜNCE İLE HÜKÜMETİMİZİN VE DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ. CANIMIZ PAHASINA GELECEĞİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIMIZIN, BU MİLLETİN VE ÜLKENİN BÖLÜNMESİNE ASLA VE ASLA MÜSAADE ETMEYECEĞİMİZİN BİLİNMESİNİ İSTİYORUZ.

BİLİYORUZ VE İNANIYORUZ Kİ, ALLAH, DOĞRULARIN YANINDADIR. ALLAH, MAZLUMLARIN İMDADINA YETİŞENLER ZOR DURUMDA KALDIKLARINDA, EN BÜYÜK YARDIMINI MİLLETİMİZDEN ESİRGEMEYECEKTİR.

DUAMIZ ODUR Kİ, “ALLAH, BU DEVLETİN BEKAASI İÇİN, HER NEREDE, ÜSTÜN GAYRET İLE MÜCEDELE EDEN GÜVENLİK GÜÇLERİMİZ VAR İSE, ONLARIN YAR VE YARDICISI OLSUN. ONLARI HER TÜRLÜ KAZA VE BELALARDAN KORUSUN. İÇTE VE DIŞTA DEVAM EDEN, MÜCADELEDE MUZAFFER EYLESİN. BU VATAN EVLATLARINI EN KISA ZAMANDA SAĞ, SALİM YUVALARINA KAVUŞTURSUN. AMİİİN”

YAĞLIDERE VE KÖYLERİ KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

YÖNETİM KURULU ADINA

BAŞKAN HALİL KÜTÜK

 

 Etiketler : vatangiresun.com/Ahmet, demiray/Abdurrahman, Ada, /Hakan, ÖzbayAydın, kömürcü/Mehmeh, Cebeci/Eynesil, Kemaliye, köyü, /Mustafa, Civek/, Erdal, Avcı, giresunhavadis.com/Adnan, Kara/İsmail, Akdoğan, gurbetcicotanaklar, ,


Bu Haber Toplam 2631 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: