Ana Sayfa » İlçeler
Piraziz Beyaz’a Bürünecek
08 Ekim 2013 Salı 11:35
MHP Piraziz Belediye Başkan Adayı Uğur MELİKOĞLU , üretmeye ve Piraziz için kaynak aramaya devam ediyor.

Piraziz Beyaz’a Bürünecek
 
MHP Piraziz Belediye Başkan Adayı Uğur MELİKOĞLU , üretmeye ve Piraziz için kaynak aramaya devam ediyor.
 
Açıklamış olduğu Projeler ile sık sık kendinden övgü ile söz ettiren MELİKOĞLU, yep yeni bir Projeyi Piraziz için hazırladıklarını belirtti.

MELİKOĞLU ; Gazetemizin haber merkezine yapmış olduğu açıklamada, 
 Piraziz’i görsel olarak yüz üstüne çıkaracak bir projesinin hayata geçirilmesi için çok önemli adımlar atıldığını belirtti.
MELİKOĞLU ;İstanbul’da bulunan köklü bir boya firmasıyla bu konuda anlaşmaya vardık. Piraziz merkezinde bulunan tüm evlerin dış cephelerini beyaz’a boyatmak için  bizlere ücretsiz hibe olarak boya malzemesi sözünü verdiler. Bu sözden sonra bizlere düşen görev ise  ‘’Kartpostalları süsleyecek Piraziz evlerini’’ Piraziz kazandırmak olacak.

Melikoğlu konuşmasına şöyle devam etti ;
 Beyaz evler Piraziz’in simgesi haline gelecek, Yeşilin içindeki beyaz boyalı evler çok güzel bir görüntü oluşturacağına inanıyorum Halkımız bu projeleri hayata geçirmemiz için bizlere yetki verirse elbette kazan Piraziz ve Pirazizli olacak bizler çalışmaya Piraziz için kaynak aramaya devam ediyoruz. Dedi.


Kaynak: bulancakajans Etiketler : MHP, Piraziz, Belediye, Başkan, Adayı, Uğur, MELİKOĞLU, ,, üretmeye, ve, Piraziz, için, kaynak, aramaya, devam, ediyor,


Bu Haber Toplam 11716 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Bu habere toplam (1) yorum eklenmiştir.
aydın kömürcü 10 Ekim 2013 Perşembe 18:44
giresunlu hak etiğni alacakmı
yerel seçimler yaklaşıyor bir hareketlilik başladı <br /> Bu yerel seçimlerde İstanbul da nüfus sıralamasında 3 ncü olan Giresunlular <br /> Nüfusa ne kadar nüfuz edecekler yoksa yine eskisi gibi birilerinin arkası sıramı gidecekler Giresun nüfusunun en kalabalık olduğu ilçeler den Eyüp de hale bir Giresunlu aday adayı olmaması çok içler acısı bir durum belki biri çıkar diye düşünüyorum bu sefer akıllı olursak Beykoz ve Beyoğlu belediyesi koltuğuna bir hemşerimiz otura bilir bu seçimler de ben inanıyorum ki bir çok hemşerimiz belediye meclislerine gireceklerdir ama bu iş için de akıllı davranmak gerek yoksa birileri bizleri kullanma yoluna gider siyasetle uğraşan büyükler imiz siyasi kanat önderlerimiz aday adayı olan hemşerilerimize yardımcı olmaları gerek bazı yerlerde duyuyoruz ayak oyunları başlamış unutmayım bizim bizden başka dostumuz yok ama yinede bizim ayağımızı bizden başkası kaydırmaz aman dikkat edelim yoksa şu koca metropol İstanbul da bir uğruna yaşamış oluruz diyor bu sefer Giresunlu yönetilen değil yöneten olur inşallah diyerek kalın sağlıcakla AYDIN KÖMÜRCÜ
 
Yorum Ekle Yukarı
Diğer Haberler: