Ana Sayfa » Siyaset
Mehmet Cebeci Aday Adayı Oldu
03 Kasım 2013 Pazar 23:41
Giresun camiasının sevilen simalarından Küçükçekmece Yeşil Giresun Derneği eski Başkanı Mehmet Cebeci hizmet için yola çıktı.

Mehmet Cebeci Aday Adayı Oldu
 
Giresun camiasının sevilen simalarından Küçükçekmece Yeşil Giresun Derneği eski Başkanı Mehmet Cebeci hizmet için yola çıktı. 
GİRESUNLULAR SONUNA KADAR SENİNLE GÜZEL İNSAN.
MEHMET CEBECİ AK PARTİ'DEN ADAY ADAYI OLDU.
 
KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU.
İŞTE SN. CEBECİ'NİN İLK DUYGULARI...
Mahalleme, İlçeme, Bölgeme, Hemşerilerime, Devletime ve Milletime Hayırlı işler de görev almak, yapılacak çalışmalarda aracı ve hizmetçi olmak için girdiğimiz bu yolda Milletimin Güvendiği ve seçtiği AK Parti de Görev almak benim için bir onurdur.
 
Küçükçekmece'mizin GİRESUNLU meclis üyesi aday adayı olarak her zaman olduğu gibi başarılı olmayı kendime hedef seçtim. Hemşerilerimizden ve Milletimizden DESTEK, Allah'tan Hayırlısını diliyorum.
 Bizde Vatangiresun Gazetesi ve www.vatangiresun.com  ailesi olarak bölge temsilcimiz
Sayın Mehmet Cebeci abimize başarılar dileriz
 


Kaynak: nuri yılmaz Etiketler : Giresun, camiasının, sevilen, simalarından, Küçükçekmece, Yeşil, Giresun, Derneği, eski, Başkanı, Mehmet, Cebeci, hizmet, için, yola, çıktı., ,


Bu Haber Toplam 9544 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Bu habere toplam (1) yorum eklenmiştir.
salih öncü 04 Aralık 2013 Çarşamba 20:29
siyasal yaşam hayırlı olsun
sayın başkanı hayırlı niyetlerinden dolayı kutluyorum. biliyorumki dernek başkanlığında başlamış olduğu hizmetleri bir üst seviyeye çıkararak .yerel yönetimdede devam ettirmek istiyor. bu haklı gururlu vazifenin başarıya ulaşmasını temenni ediyorum.. hemşehrilerime tavsiyem siyasetcilerine sahip cıksınlar.. başkalarının önünde eğilmekten hemşehrisinin yanında evindeymiş hissini yaşamanın gururunu yaşasınlar. siyaset böyle bir şeydir. hayatımız politize olmuşken bu durumdan kcışımızda olamaz. demekki günün koşullarına ayak uyduracağız....hayırlı olsun. düşüncelerinizi yorumlarınıza aktarın<br />
 
Yorum Ekle Yukarı
Diğer Haberler: