Ana Sayfa » İlçeler
Meclis Üyeleri Heyelan Bölğesinde
03 Şubat 2016 Çarşamba 17:16


 MECLİS ÜYELERİ HEYELAN BÖLGESİNDE

Doğankent İl Genel Meclis Üyeleri, Tirebolu-Doğankent Karayolu üzerinde meydana gelen heyelan bölgesinde incelemelerde bulundu.

Tirebolu-Doğankent Karayolu’nun 10 uncu kilometresinde Karaahmetli Köyü Örenkaya Mevkii’nde bu sabah saatlerinde meydana gelen heyelan sonucu yolun iki şeridinin de tamamen ulaşıma kapanması üzerine heyelan bölgesine giden İl Genel Meclis Üyeleri Fatma Dil ve Hayati Bayram, heyelanlı bölgede incelemelerde bulunarak, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Yolun ulaşıma açılması için Giresun Karayolları 104.Şube Şefliği ekipleri tarafından çalışmalar aralıksız devam ederken, Tirebolu-Doğankent arasında ulaşım servis yolundan sağlanıyor.

Yetkililer tarafından yolun ulaşıma açılması için heyelan temizleme çalışmalarının kontrollü bir şekilde devam ettiği, heyelanın yolun sandık yarma tabir edilen bölümünde meydana gelmesi nedeniyle yola inen toprak ve kaya parçalarının yol kenarlarındaki uygun boş alanlar ile başka bir yere nakledilmesi şeklinde bir çalışma yapılması gerektiğinden yolun ulaşıma açılmasının zaman alacağı ancak bugün itibariyle yolun tekrar ulaşıma açılabilmesi için çalışmaların aralıksız devam ettirildiği bildirildi.  

 Etiketler : vatangiresun.com/Ahmet, demiray/Abdurrahman, Ada, /Aydın, kömürcü/Mehmeh, Cebeci/Eynesil, Kemaliye, köyü, /Mustafa, Civek/, Erdal, Avcı, giresunhavadis.com/Adnan, Kara/İsmail, Akdoğan, gurbetcicotanaklar, /Yahya, İpek,


Bu Haber Toplam 3379 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: