Ana Sayfa » Güncel
Karadeniz İnşaat'dan Espiye'ye Yatırım Fırsatı
25 Ekim 2017 Çarşamba 23:18


Karadeniz İnşaat'dan Espiye'ye Yatırım Fırsatı

Bursa’da bir çok projeyi inşa ederek ev sahibi olmak isteyenlerin hayalini süsleyen Karadeniz İnşaat Bursa’dan sonra rotasını Giresun’a çevirdi.

Bursa'da çok sayıda noktada hayata geçirdiği projeler ile sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan, sadece kalitesi ile değil güvenilirliği ile de kendisini kanıtlamış olan Adnan Kara’nın sahibi olduğu Karadeniz İnşaat, Espiye Adabük Mahallesindeki “Ada Apartmanı Proje” sinde son aşamaya geldi.

Karadeniz İnşaat olarak proje üretmekten çok, ürettikleri projelerle insan hayatına değer katmaktan mutluluk duyduklarını belirten Karadeniz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Kara, "Kuşkusuz, yaptığımız her proje bizim için değerli ve önemlidir. Fakat bazı projelerimiz vardır ki, manevi olarak yaşattığı mutluluğu kelimelerle anlatmak oldukça zordur. Espiye Ada Apartmanı evleri de bizim için böyle bir projedir. Burada hem memleketimize yatırım yapmanın hem de hemşerilerimizi ev sahibi yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz " dedi.

Karadeniz Manzaralı Yüksek Konforlu Lüks Daireler

Espiye Ada Apartmanın, Giresun halkına yüksek getirili bir yatırım fırsatı sunduğunun altını çizen Karadeniz İnşaat Genel Müdürü Talip KARA; “ Espiye’de fark yaratan mimarisi, Geniş Balkonu, Karadeniz Manzaralı,  12 Adet 3+1, 2 Adet 4+1 Dubleks ve 2 Adet 3+1 Dubleks dairemiz bitme aşamasına gelmiştir” dedi.

Talip KARA açıklamasının devamında, "Espiye Adabük Mahallesinde  Giresun-Trabzon Kara Yolu üzerinde yapımı tamamlanmak üzere olan daireler ve dükkanlarımız kaloriferli (doğalgaz dönüşümüne uyumlu), ısı yalıtımlı, mantolamalı, deprem yönetmeliğine uygun ve asansörlüdür. Espiye merkezde ev ve iş yeri sahibi olmak isteyen hemşerilerimizin mutlaka dairelerle birlikte dükkanlarımızı görmelerinde fayda var " dedi.

Satışları devam etmekte olan Proje hakkında detaylı bilgiyi 0 224 249 68 47 veya 0 532 791 33 28 nolu telefonlardan alabilirsiniz.

HABER :ERDAL AVCI/BURSA

 Etiketler : vatangiresun.giresunmedyaplatformu.sadi, toygar.ismail, akdoğan,, erdal, avcı.ömer, mutlu, karaman.abdurrahman, ada,,


Bu Haber Toplam 1946 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: