ESPİYESPOR FORMASINI ADNAN KARA ALDI

ESPİYESPOR  FORMASINI ADNAN KARA ALDI

Karadeniz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Kara Bursa’dan sonra memleket karşı olan görevlerini de yerine getirmeye özen gösteriyor.

Karadeniz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Kara, Giresun Süper Amatör kümede mücadele eden  1957 Espiyespor yararına İstanbul Eyüp Sultan Belediyesi Kültür merkezinde düzenlenen yardım ve destek gecesine katılım sağlayarak, açık artırmaya çıkarılan Espiyespor oyuncularının imzalamış olduğu formayı aldı.

Katılımın oldukça yoğun olduğu geceye, Ak Parti İstanbul milletvekili Hasan Turan, Eyüp Sultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Esenyurt Belediye Başkan yardımcısı Abdurrahman Ada, Giresun Federasyon Başkanı Mehmet Kuğu, İBB Medya A.Ş. Genel Müdürü Abdurrahman Tığ, İBB Emlak Daire başkanı Yaşar Parlak, Espiye Federasyon başkanı Temel Kahveci, Espiye spor kulübü Başkanı Emin Özdemir,Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar, çok sayıda STK Başkanları ile davetliler katıldı.

Karadeniz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Kara burada yapmış olduğu konuşmasında Bursa’dan tüm dostların selamını orada bulunanlara ileterek; “Dün Giresunspor’a yapmış olduğumuz katkı gibi bugünde Espiyespor’umuza katkı sağlamaktan onur duyuyoruz. Amacımız memleketimizin gelişimine destek olmaktır” dedi.

Erdal Avcı – Bursa

Fotoğraflar/Özkan Kömürcü

Giresun, Giresun ilçelerinin en güncel haber sitesi Gurbettten Sılaya En Hızlı Yol sitesinden 22.02.2019 tarihinde yazdırılmıştır.