S.Cihan'dan Doğankentlilere Çağrı

Doğankent Federasyonu Başkanı Serkan Cihan Doğankent'li işadamlarına çağrıda bulunarak toplantıya davet etti.

Doğankentli İşadamları Konseyimizin kuruluş amacı ve hedefleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 11 haziran Cumartesi günü Pierrelotti de düzenleyeceğimiz toplantı ile açıklayacağız.

Toplantıya Doğankentin yerel haber site editörleri ve köylerimizin İstanbul'daki kanaat önderleri ( dernek başkanları ) davetlidir.

http://www.dogankentfederasyonu.com/?Syf=18&Hbr=167317

DİKLENMEDEN DİK DURAN DOĞANKENTLİLER

Kurmuş olduğumuz bu gruba teknolojiyi takip eden tüm Doğankentlilerin , halkımızla İşadamlarımız arasındaki iletişim kopukluklarının giderilmesi , İşadamlarımıza halkımızın desteğinin arttırılması ve İşadamlarımızın Doğankentlilere katkı sağlaması amacıyla davet edilmesini , iş arayan burs arayan , yardıma ihtiyacı olanların belirlenmesini ve İşadamlarımızın oluşturacağı sermaye ile bu eksikliklerin giderilmesi için güç birliği yapılması gerekmektedir.Ayrıca ilçemizin tanıtımı , kültürümüzün korunması ve haberleşme için herkesin kendisine düşen görevi yerine getirmesini özellikle rica ediyorum.Bu sistemde görev verilmesini beklememenizi , herkesin yapabileceğini inandığı görevleri üstlenmesini özellikle rica ediyorum..Bu sistemde Başkan yada yardımcıları gibi sıfatlandırmalar olmayacaktır.Katkı sağlayan herkes görevli kabul edilecektir.

Doğankentli İşadamları Konseyine katılmak isteyen esnaflarımızın öncelikle sayfamızın duvarında firma bilgilerini paylaşmalarını ve gönüllü sponsor olmayı taahhüd etmesini rica ediyorum.Sisteme bireysel katılım ücretsizdir fakat şirket bazında katılım ücretlendirilecektir ve elde edilen gelirin tamamı Doğankentliler için harcanacaktır.Doğankentli İşadamları Konseyine Firma ismi ile katılmak isteyen Şirketlerimizin aylık katılım ücretlerini bu gruptaki üyelerimiz belirleyecektir....

Üye aidatları belirlenen firmaların bağışları bu grupta yayınlanacak ve şirketler yatırdıkları ücretleri ve nereye harcandığını yine bu sayfamızdan takip edebileceklerdir. 

Doğankentli İş Adamları Konseyinin öncelikli hedeflerinden biri Doğankentsporu üst liglere taşımak ve Doğankentsporla Doğankentin tanıtımına katkı sağlamak olacaktır..Ayrıca spor kulübümüzü destekleyerek gençlerimizin spora teşvik edilmeleri sağlanacaktır...İstanbulda İSTANBULDOĞANKENTSPORU da kurmayı ve İstanbuldaki Doğankentli gençlerimizde bir araya toplamayı hedeflemekteyiz..

DİKLENMEDEN DİK DURAN DOĞANKENTLİLER

Doğankentli İşadamları Konseyi ( DİK )

Doğankentli İşadamları ve Doğankentliler

Giresun Doğankent Federasyonu Başkanı

Serkan CİHAN.

Giresun, Giresun ilçelerinin en güncel haber sitesi Gurbettten Sılaya En Hızlı Yol sitesinden 13.08.2020 tarihinde yazdırılmıştır.