Ana Sayfa » Spor
Giresunspor Yönetiminden Ziyaret
31 Temmuz 2012 Salı 05:34
Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Dursun Ali Şahin'e nezaket ziyaretinde bulundu.

 
Başkan Bozbağ 21 Temmuzdaki Olağanüstü Genel Kurul sonrası yapılan seçimlere tek aday olarak girdiğini belirterek, seçime katılan tüm delegelerin oyunu alarak seçildiklerini söyledi. Giresunspor’un bugünkü durumu hakkında Vali Şahin’e bilgi de veren Bozbağ, reklam giderlerini almaya çalıştıklarını kaydetti. Bozbağ takımın sabah saat 10:00 ve akşam saat 17:00 de olmak üzere günde 2 idman yaptığını belirterek sezona sıkı bir şekilde hazırlandığını da sözlerine ekledi.  
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Şahin, Başkan Bozbağ ve Yönetim Kurulu Üyelerine yeni görevlerinde başarılar diledi. Spor Toto 2. Lig´de mücadele edecek olan Giresunspor’un yerinin burası olmadığını belirten Vali Şahin, “Ben inanıyorum ki bu görevinizi layıkıyla yerine getirip Giresunsporu istenilen yere getireceksiniz” dedi. Kulübe daha önce olduğu gibi her zaman desteğinin artarak süreceğini belirten Vali Şahin, çok çalışarak koyulan hedeflere ulaşılması için el ele verilmesini istedi.   
 
Ziyarette, Yönetim Kurulu üyeleri Sedat Ayyıldız, Reşat Bahat, Mehmet Karaahmetoğlu, Hasan Ali Tütüncü, Muzaffer Ejder, Cenap Damcı, Temel İşcan, Bahattin Kurt, Nahid Yamak, İbrahim Özkul, Azmi Bük, Hüseyin Günaydın, Aslan Hakyemez, Hüseyin Taşkın, Mehmet Kazancıoğlu da hazır bulundu.


Etiketler : Giresunspor, Yönetiminden, Ziyaret,


Bu Haber Toplam 6015 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: