Ana Sayfa » Spor
Giresunspor Demir'e Emanet
28 Temmuz 2012 Cumartesi 04:39
Giresunspor'da Teknik Direktörlük görevine eski hocası Cengiz Demir yeniden getirildi.

Giresunspor’da Teknik Direktörlük görevine resmi olarak  başlayacak olan Cengiz Demir, takımı eski günlerine geri döndürebilmek için elinden geleni yapacaklarını kaydetti.

Demir açıklamalarına şu şekilde devam etti:

“Öncelikle belirtmek isterim ki çok mutluyum. Beni bu göreve layık görenlere ve destek verenlere çok teşekkür ediyorum. Giresunspor’u el birliği ile iyi yerlere getireceğiz. Ben bu camianın çocuğum. Hem futbolcu hem yardımcı antrenör hem de Teknik Direktör olarak görevde bulundum. Giresunspor çok büyük camia ve bir marka. Camiamızla yönetimimizle taraftarlarımızla ve basınımızla altından kalkamayacağımız bir yük olmaz. Giresunspor’u eski günlerine döndürebilmek için üzerime düşen görevi yapacağımın bilinmesini isterim” dedi.

Giresunspor Başkanı Bozbağ ise “Cengiz Demir içimizden biri. Güvendiğimiz, sevdiğimiz bir isim. Bu zor dönemimizde bize yardımcı olarak tüm şartlarımızı kabul etti. Biz de kendisi ile çalışmaya karar verdik. İnşallah başarılı oluruz" dedi.

www.vatangiresun.com  değerli hocamız Sn. Cengiz Demir'e Giresunspor'a hizmet yolunda üstün başarılar dileriz.Kaynak: spor28 Etiketler : Giresunspor, Demir'e, Emanet,


Bu Haber Toplam 7209 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: