Ana Sayfa » Duyurular
Giresunlular Hasan Turan Dedi
25 Mayıs 2012 Cuma 08:25
Giresunlular arasında yaptığımız geniş çaplı kamuoyu yoklamasında Hasan Turan'ın Ak Parti İstanbul İl yönetimine girmesi ve icrada yer alması büyük bir çoğunluk tarafından kabul gördü.

GİRESUNLULAR KARARINI VERDİ HASAN TURAN

27 Mayıs 2012 Pazar günü yapılacak olan Ak Parti İstanbul İl kongresinde Giresunlular kendisini temsil etmesi gereken kişinin kim olması hakkındaki kararını verdi. Yapılan geniş çaplı kamuoyu ve STK yoklamalarında Hasan Turan ismi ezici bir çoğunlukla öne çıkarak konunun muhataplarına iletilmesi kararlaştırıldı ve Hasan Turan'ın mutlaka il yönetiminde olması ve icrada görev alması herkes tarafından memnuniyetle dile getirildi.

AK PARTİ BU TALEBİ MUTLAKA DİKKATE ALMALI 

AK PARTİ'nin Giresunluların bu talebini mutlaka dikkate alması ve tüm Giresun camiasının yakından tanıdığı Feshane Giresun Günleri'nin organizasyon başkanlığını 6 senedir başarıyla yürüten, yüzbinlerce hemşehrisi tarafından takdir gören ve hatta sadece hemşehrileri tarafından değil diğer vilayetlerinde övgüsünü kazanarak geniş kitlelerin takdir ettiği bir isim olan Hasan Turan'ın mutlak surette siyaset yaptığı Ak Parti'nin istanbul İl yönetimine ve icrada GİRESUNLULARI temsil etmesinin gündeme gelmesi Giresun camiasında şimdiden büyük sevinç yarattı.

ŞİMDİ KARAR ANI

Kurulduğu günden bugüne tüm seçimlerde Ak Parti'ye büyük bir destek veren Giresunluların kendi temsilcilerini seçme konusundaki haklı taleplerinin dikkate alınıp alınmayacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

GİRESUNLULAR KENDİ TEMSİLCİSİNİ GÖRMEK

VE BU BÜYÜK KONGREYE ŞAHİT OLMAK İÇİN GS

               TT ARENAYA AKIN EDECEK.

Bu arada 27 Mayıs Pazar günü GS TT ARENA'da yapılacak olan Ak Parti İstanbul İl kongresine Giresunluların büyük ilgi gösterdiği ve Ak Parti'nin İstanbul'un her mahallesinden kaldıracak olduğu araçlarda şimdiden yerlerini ayırdığı hemşerilerimiz tarafından dile getiriliyor. Bazı Giresunlular ise bu zaman kadar hiç parti kongresine katılmadım ama bu kongre her yönüyle farklı olduğu için mutlaka katılmak istiyorum diyerek heyecanlarını dile getirdiler.

  

 Etiketler : Giresunlular, Hasan, Turan, Dedi,


Bu Haber Toplam 7764 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Bu habere toplam (11) yorum eklenmiştir.
09 Haziran 2012 Cumartesi 16:58
salih öncü
değerli hemşehrilerim günümüz itibari ile hasan turan İSTANBUL AKP il başkanlığında deyil araştırdığım kadarıyla. şayet öyleyse yazık cok yazık nedeni şu.. siyasetde görev alınmaz verilir sakın unutmayın.bu olmassa olmazlardandır. <br /> bakıyorum kampanya yapılmış bizler falanca kişiyi layık gördük il yönetiminde istiyoruz denmiş. ..kim duymuş hiç kimse ...duymazlar. siyaset organizetörleri siyasetci hizmet erbabı deyil kendilerine emir eri arıyorlar emir erliğine talip olanları aralarına alırlar. parmak kaldırmak için gecici olarak bir nevi kiralık kişiler ararlar. <br /> seçilenleri sanıyormusunuzki kendi insiyatifiyle seçildiler . . sakın inanmayın... bazen vitrinlik mamul gerekir vitrinde göstermelik bazen sandalyeler boş kalmasın dolsun derler.. bilgi beceri mahareti hiç önemli deyil...onun için her zaman dediğim bir şey var... TOPLUM KENDİ SİYASETCİSİNİ KENDİSİ BELİRLEYECEK ÇALIŞMALAR YAPMALI.. BU İLEDE İKTİDARA YAMANMAK OLMAMALI. ÖZGÜR HÜR HİZMET ERBABI OLMALI YETERKİ KİTLESİ ARKAsında olsun.becerebilenleri yüceltelim beceriksizleri deyil. lütfen bunu anlayın. beni yöneten talipli şahıslar benden akıllı ve becerikli olmalı aksi halde bir GİRESUNLU olarak beni temsil becerisine sahip olamayan şahış beni temsil edemez.onun için herhangi bir şahısı ifşa ederken temsil ettiği şahıslara atfen ifade ediniz.önce kendimize geleceğiz .ne emir eri olacağız nede emreden konumuzda karşımızdakini yok sayacağız. çoğunluğun temsil yetkisini aldığımızdanda emin olacağız. sevgiyle kalın. s.öncü
 
27 Mayıs 2012 Pazar 01:06
Asiye KOCA DEMİR
Birine daha teşekkür etmek istiyorum.Bir hemşehrisi olarak Nuri YILMAZ'ı yürekten kutluyorum.Hiçbir art niyet taşımadan tüm hemşehrilerine merhaba diyen koşan,en büyük erdem olan ve gerçekten insanımızın zor yaptığı bir şeyi de güzel yüreği ile yapabiliyor, dostlarını ve hemşehrilerini alkışlayabiliyor.Böyle güzel insanlar olduğu sürece Hasanlar, Aliler, Ayşeler her şeyi göze alabilirler. Selam ve Saygılarımı gönderiyorum kendisini tanımış olmaktan çok mutluyum.Güzel bir hemşehri ve abi buldum.hayırlı geceler.
 
27 Mayıs 2012 Pazar 01:00
Asiye KOCA DEMİR
Sayın Hasan TURAN beyi çok yakınen tanımasam tanışmasam da Federasyondaki çalışmalarını takip ediyor ve bir Giresun sevdalısı olarak öncelikle Giresun için yaptığı çalışmalar ve verdiği emek için çok teşekkür ediyorum.Ülkemizin vatanını milletini atalarını özünü seven yüreği güzel insanlara böyle değerlere ihtiyacı var.Ülkesini sevmek önce kendi doğduğu yerden başlayarak olur.Ben Sayın Hasan TURAN'ı bu konuda gerçekten taktir ediyorum.Kendisine önce bir Giresunlu olarak başarılar diliyor ve şunu belirtmek istiyorum.Bundan sonra da her ne görev alırsa alsın en iyi şekilde hizmete devam edeceğine yürekten inanıyorum.Yolu açık olsun.<br /> Selam ve Saygılarımla,<br /> Asiye KOCA DEMİR<br /> İstanbul Giresunlu Eğitimciler Derneği Genel Sekreteri
 
Yorum Ekle Diğer Yorumlar (8) Yukarı
Diğer Haberler: