Ana Sayfa » Siyaset
GİRESUNLU HASAN TURAN'I BAĞRINA BASTI
02 Mart 2015 Pazartesi 23:37


                        

Önümüzdeki genel seçimlerde Akparti’den Giresun’dan aday adayı olan Hasan Turan aday tanıtım toplantısı yaptı. Sivil toplum kuruluşu kökenli olması nedeniyle İstanbul’dan 5 otobüsle toplantıya katkı yapan Dernek yöneticileri ve üyeleri katılırken. Giresun’dan bir Belediye başkanı ve hemşerilerimiz katılırken. Sayın Hasan Turan Yaptığı konuşmada  eğer aday olur Millet vekili seçilirsem Milletin vekili  olacağım, yılların birikimini ve tecrübesini bu Şehre aktaracağım Sorunları biliyorum üstesinden gelinmeyecek hiç iş yok evvel Allah, Eğer seçilirsem Giresun’un vekili olacağım, Bu zamana kadar hiçbir zaman telefonumu kapatmadım bundan sonrada kapatmayacağım Allah beni insanlığa hizmet için yaratmış diyorum, Yaratılanların en yücesi olan insan her şeye laiktir bizde bu minvalde hizmete devam inşallah, Eğer seçilirsem bakın Giresun’da neler olacak neler. En önemlisi’de “vekaleten vekil olmayacağım diye Konurşurken, uzaktan ve yakından gelen gönül dostlarına teşekkür ederken bu ahtı vefaya gözleri doldu,

Toplantıya katılanlar Hasan Turana mutlak şans verilmesi ve göz ardı edilmemesi gerekdiğini Giresun içinde bir kazanç olacağını söylediler, programın sunuculuğunu Ferhat Deniz hoca yaparken Kanal 28 tv de canlı yayın yaptı.

Her zaman olduğu gibi bizde gazete olarak Giresun’umuzun bir değeri olan Her Giresunlunun gönlünde yeri olan Sayın Hasan Turan başkana çıkmış olduğu bu Meşakkatli yolda yaradan Mevla yar ve yardımcısı olsun, çünkü Ankara’ya giderse herkes ne olacağını görecek güzel şeyler olacak Giresun ve Giresunlu adına.

 

Haber: Aydın KömürcüEtiketler : GİRESUNLU, HASAN, TURAN'I, BAĞRINA, BASTI,


Bu Haber Toplam 4260 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: