Ana Sayfa » Duyurular
Giresun'a Hayran Kaldılar
19 Haziran 2012 Salı 10:30
İstanbul'da siyaset, bürokrasi ve iş dünyasında faaliyet gösteren önemli simalar ilimizi ziyaret etti.

İş adamı Ahmet Dokumacı’nın ev sahipliğinde bazı İstanbul AK Parti Milletvekilleri, kurucu il başkanları, belediye başkanları iki günlüğüne ilimize geldiler. Koçkaya Tesislerinde konaklayan heyet Pazar günü İstanbul’a döndü.
 

 

 

Milletvekilleri, Ünal Kaçır, Tülay Kaynarca, Belediye Başkanları Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner, Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı ve eski il başkanı Alaaddin Büyükkaya bu sabah havayolu ile Trabzon’a gelen heyet sabah kahvaltısını Görele de yaptı. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bulancak Sarayburnu Camisini ve Giresun Müzesini ziyaret eden heyet daha sonra Giresun Kalesini gezdi. Kalenin çeşitli yerlerini gezen heyet, Osman Ağanın mezarında dua okudu.
 
Kalede Vali Dursun Ali Şahin, Milletvekili Adem Tatlı, İl Başkanı Av. Sabri Öztürk, İl Genel Meclis Başkanı Osman Öden, Merkez İlçe Başkanı Çetin Çakıroğlu, Borsa Başkanı Mustafa Karadere tarafından ağırlanan heyete Giresun Federasyon Başkanı Hasan Turan rehberlik yapıyor.
 
Kök evde yemek yiyen heyet geceyi Koçkaya yaylasında geçirecek.
 
İlimize hayran kalan konuklar daha sonra uzun süreliğine Giresun’a gelmek istediklerini ifade ettiler.  

 

 

 


Etiketler : Giresun'a, Hayran, Kaldılar,


Bu Haber Toplam 7118 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Bu habere toplam (1) yorum eklenmiştir.
19 Haziran 2012 Salı 22:13
GİRESUNLU
hELAL OLSUN BU EKİBİ GİRESUNA GÖTUREN AHMET DOKUMACI VE HASAN TURANA İLİMİZİN EN GÜZEL TANITIMI BUDUR İŞTE İLKİNİ GAZİOSMANPAŞA GİRESUNLULAR DERNEGİNİN BİR ÖNCEKİ YÖNETIMI YAPMIŞTI MURAT AYDIN VE EKİBİ ŞİMDİDE GİRESUN FEDERASYONU HER YERDE VARLAR GAZETECİ BOZUNTUSU GEÇİNEN BİR ASALAKTA (O KENDİNİ İYİ BİLİR)FESHANE ÖNCESİ BAZI BÖLÜCÜLERLE EL BİRLİGİ YAPIP İSTANBULDA BÜTÜN DÜNYADAKILERIN GURUR DUYACAGI GİRESUN GUNLERI ÇİRKİN TEZGAHLAR YAPTILAR AMA BOGAZLARINDA KALDI UTANMADANDA FESHANEYE GITMIŞ GALIBA ŞİMDİ SORUYORUM HEY GAZETECİ BOZUNTUSU NEDEN SESIN KESILDI YOKSA GAZ VERENLER SUSTUMUDA DAHA COK SUSACAKSINIZ NE ZAMAN GIRESUN BIRLIK BERABERLIK IÇIN BIR ARAYA GELSE SIZLER CIKACAKSINIZ AMA HER DEFASINDA KAFANIZA YUMRUGU YIYECEKSINIZ ONDAN SONRADA OTURUM BIR KENARDA KARA KARA DÜŞÜNECEKSINIZ .BUTUN SEHITLERIMIZE AYRICA TIREBOLULU HEMŞEHRIM SEHIDIMIZE ALLAHTAN RAHMET DILIYORUM AİLELERININ VE TURK MILLETININDE BAŞI SAĞOLSUN VE TURK MILLETIN
 
Yorum Ekle Yukarı
Diğer Haberler: