Ana Sayfa » Duyurular
Giresun Günlerinde Neler Var Neler
16 Mayıs 2012 Çarşamba 21:15
Belki İnanmayacaksınız ama eski Galata Köprüsü'nün üzerine ruhsatsız serenti, Feshane Kültür ve Kongre Merkezi'nin içine yine ruhsatsız ev yaptılar.

ESKİ GALATA KÖPRÜSÜNE SERENTİ,

FESHANE’NİN İÇİNE RUHSATSIZ EV YAPTILAR. 

 

Bununla da kalmadılar, Feshane, II.Mahmut Salonu’nın ortasına kuyu vurdular, ayrıca, odunluk, değirmen ve bir de çöten yaptılar. İnşaat hızla devam ediyor, bakalım daha neler neler yapılacak. Takip edin ve görün.

Kimler mi yapıyor bunları, GİRESUNLULAR.

Niçin yapıyorlar, GİRESUN’u en güzel şekilde tanıtmak için.

6. GİRESUN GÜNLERİ’ne tüm İstanbulluların teşriflerini sağlamak için,

Bitmedi, duyduğumuza göre 17 Mayıs 2012 Perşembe günü (yarın) Saat: 16.00’da, Galatasaray’dan taksime bir yürüyüş yapılacakmış. Bu yürüyüş esnasında, Giresun Gönüllü Alaylarını temsilen atlılar, peşinde Giresun Uşakları yürüyecekmiş.

Kamyonet üzerine gerçek fındık bahçesi kurulup, genç kızlar yöresel kıyafetleri ile İstiklâl Caddesinde fındık toplayacakmış. İstiklâl Caddesinde fındık, Görele pidesi ve Görele dondurması dağıtacaklarmış. Bunlar şimdilik bildiklerimiz.

Daha fazlasını;

18, 19, 20 Mayıs 2012 tarihlerinde, Feshane Uluslar arası Kültür ve Kongre Merkezi’nde görebilirsiniz.Kaynak: Halil Kütük Etiketler : Giresun, Günlerinde, Neler, Var, Neler,


Bu Haber Toplam 6243 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Bu habere toplam (2) yorum eklenmiştir.
18 Mayıs 2012 Cuma 12:16
niyazi temiz
size helal olsun başkanım ve diğer emeği geçen arkadaşlar..emeğinize yüreğinize sağlık..bizi gururlandırdığınız için teşekkürler..
 
17 Mayıs 2012 Perşembe 08:53
Ali Alim
Değerli Halil Başkan,<br /> ve nezdinde tüm Giresunlu hemşerilerim.<br /> hepinizin eline,yüreğine sağlık dilerim.<br /> saygılarımla,
 
Yorum Ekle Yukarı
Diğer Haberler: