Ana Sayfa » Duyurular
GDB Yönetimi Görev Bölümü Yaptı
08 Şubat 2012 Çarşamba 20:28
Bir süre önce kongre yaparak yeni yönetimini oluşturan Giresun Dernekleri Birliği görev bölümü yaptı.

GDB YÖNETİMİ, GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI

22 Ocak 2012 tarihinde 4. Olağan Genel Kurul Toplantısını yapan, Giresun Dernekleri Birliği’nin yeni yönetimi ilk toplantısını Gazel İstanbul’da yaptı.

Yönetim Kurulu üyelerinin eşleri ile birlikte katıldığı toplantıda; yeni dönem için bir faaliyet programı hazırlanması, özellikle kültürel çalışmalara önem verilmesi, dernekler arası entegrasyonun sağlanması, eğitim faaliyetlerine ve gençlik çalışmalarına hız verilmesi kararlaştırıldı.

Yönetim Kurulu üye sayısının 17’den 11’e indirildiği genel kurul toplantısı sonucu, yeni yönetime seçilenler arasındaki görev dağılımının aşağıdaki şekilde olması uygun bulundu.

İhsan YÜKSEL              Başkan

Halil KÜTÜK                 Başkan Vekili

Süleyman TORLAK       Genel Sekreter

Mustafa COŞKUN         Başkan Yardımcısı

Sebahattin KAYAS         Başkan Yardımcısı

Mustafa HARMANŞA    Başkan Yardımcısı

Birol KARDAŞ              Muhasip

Hüseyin KURUCU         Yönetim Kurulu Üyesi

Avni AYDIN                  Yönetim Kurulu Üyesi    

Eyüp COMBAŞ             Yönetim Kurulu Üyesi

Erol Abdullah AKKUŞ   Yönetim Kurulu ÜyesiEtiketler : GDB, Yönetimi, Görev, Bölümü, Yaptı,


Bu Haber Toplam 6239 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Bu habere toplam (3) yorum eklenmiştir.
19 Şubat 2012 Pazar 23:05
Serkan Cihan
Eyüpde ikamet eden bir Giresunlu olarak tanışmamızın faydalı olacağına inanıyorum , bende Eyüp Sultan Giresunlular Kültür Spor ve Eğitim Derneği adıyla bir sistem kuruyorum , umarım birlikte çalışmamızda nasip olur , Allaha emanet olun
 
18 Şubat 2012 Cumartesi 00:37
AVNİ AYDIN
EYÜP GİRESUNLULAR SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 2006 YILINDA KURULDU ADRESİ YEŞİLPINAR MAH BUDAK SOKAK NO:29/C EYÜP İSTANBUL DERNEK AVNİ AYDIN BAŞKANLIĞINDA KURULMUŞ OLUP ŞU ANDA BAŞKANLIĞI YAPMAKTAYIM İRTİBAT TELEFONUM 0532 787 58 69 AYNI ZAMANDA GDB , GİRESUN FEDERASYONU VE ALUCRA VAKFINDA YÖNETİM KURULU ÜYLİKLERİM VAR BELKİ TÜM HEMŞERİLERİMİZE ULAŞMAMIŞ OLABİLİRİZ AMA İSTENDİĞİNDE BİR ARAYAGELİNEBİLİR SAYGILARIMLA EYÜP GİRESUNLULAR SOS.YRD.DER BAŞKANI
 
09 Şubat 2012 Perşembe 14:14
Serkan Cihan
Öncelikle yeni oluşumunuzu tebrik ediyorum .Halil Kütük ismi Giresun için çok önemli bir isim fakat bazı eleştirilerim olacak , Halil abi gibi değerli bir isim madem başkanlığı bırakıyor peki yeni yönetimde neden tekrar başkanvekili olarak yer alıyor ? Ayrıca İhsan bey daha önce bulancak federasyonu başkanlığından işlerinin yoğunluğundan dolayı istifa etmişti ama şimdi Giresun Dernekler birliğinin başkanlığına seçildi..Bende 3 yıldır aktif olarak kendi doğrularımla derneklerde görev alıyorum ama 3 yıldır gördüklerim hiç hoşuma gitmedi , Eyüp Sultanda ikamet eden bir Giresunlu olarak öncelikle kendi bölgemde Giresun derneği olduğunu ilk defa duyuyorum.Eyüp Sulan Giresunlular derneğinin merkezi nerede , yönetiminde kimler bulunuyor ? Ben Eyüp Sultan Giresunlular derneği kurma aşamasındayken aslında böyle bir derneğin olduğunu duyunca şok oldum..
 
Yorum Ekle Yukarı
Diğer Haberler: