Ana Sayfa
Eynesil Kemaliye'den Müthiş Gece
03 Mayıs 2011 Salı 08:32
Şişli Ayazağa'da kurulu bulunan Eynesil Kemaliye Köyü Derneği geleneksel hale getirdiği gecesini yine büyük bir katılımla yaptı.

Siyasetin gülen ve güzel yüzü Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül geceye katılarak kısa bir konuşma yaptı. Dernek Başkanı Zeki Topal'da Sarıgül konuşma yaparken yanında bulunarak misafirperverlik örneğini en güzel şekilde gösterdi.

Geceye katılan Ak Parti İstanbul 2.bölge 17.sıra adayı Av.Osman Köksal Şişli Ayazağa'daki Giresunluların yoğun ilgisiyle karşılaştı ve hemşerilerinin tam desteğini aldı.

Ak Parti İstanbul 2. bölge 15.sıra adayı Ahmet Baha Öğütken Eynesil Kemaliye Köyü Derneğinin gecesine katıldı.Burada yaptığı konuşma Giresunlular tarafından büyük takdir gördü ve hemşerilerinin tam desteğini aldı.

Kemaliye Köyü Derneğinin başkan yardımcısı Mustafa Civek'i Ayazağa'da bulunan tüm Giresunlular gibi Doğankent Kozköy Futbol Takımının Başkanı Ali Alim'de yalnız bırakmadı.

Kemaliye Köyü Derneğinin geceleri görülmeye değer.Gecede izdiham yaşandı.Etiketler : Eynesil, Kemaliye'den, Müthiş, Gece,


Bu Haber Toplam 8186 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: