Ana Sayfa » GİRESUN
Erdal Güvendi'den Süper Çalışma
01 Ağustos 2010 Pazar 22:04
Sanatçımız Erdal Güvendi " Dur Diyemedim " adlı yeni albümüyle dinleyicilerinin karşısına çıktı.

Sanatını ve Sesini konuşturan sevilen sanatçımız Erdal Güvendi'den müthiş bir çalışma " DUR DİYEMEDİM "

Erdal Güvendi Gaziosmanpaşa Yıldıztabya'da Giresunluların ve Karadenizlilerin mekanı Bahçeli Kahve'de vatangiresun'u ziyaret etti.Çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Yeni albümüyle ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Erdal Güvendi " Osmanağa " dan,Giresun " Bel Kırması "  ve " Giresun Karşılaması " na kadar bir çok sevilen parçayı değerli dinleyicilerime sunmaktan dolayı mutluyum dedi.

Kendisine destek olanları da unutmayan sanatçımız,yaptığı albümün CD'sinin kapaklarına destek verenlerin isimlerini ve resimlerini de ekleyerek ne kadar vefalı olduğunu göstermiş.Sponsor Cavit Uğurlu'da bu isimlerden sadece birisi.

Yurtiçi Menejeri Hüseyin Mersin ise yaptığı açıklamada son çalışması ile Erdal Güvendi,Giresun'da,Karadeniz'de ve Türkiye'de ses getirecektir dedi.

Hüseyin Mersin ilginç bir anısını da anlatarak bir iş görüşmesi nedeniyle biraraya geldiği İtalyan misafirlerinin de Erdal Güvendi'nin sesine hayran kaldıklarını ve albümünü satın aldıklarını anlattı.Kaynak: www.vatangiresun.com Etiketler : Erdal, Güvendi'den, Süper, Çalışma,


Bu Haber Toplam 10512 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Bu habere toplam (2) yorum eklenmiştir.
16 Temmuz 2012 Pazartesi 20:27
kazım karakaya
sanatcılarımıza sayib cıkalım eme saygı gözterelim korsana hayır
 
30 Ekim 2011 Pazar 21:32
Ömer EMECAN
Sevgili Erdal'ım; Seni büyük bir beğeniyle izliyoruz. Yolun ve bahtın açık olsun. Dileğimiz o ki,Rabbim seni kıymetini bilen insanlarla karşılaştırsın. Sakarya'dan gönül dolusu sevgi ve selamlar..
 
Yorum Ekle Yukarı
Diğer Haberler: