Ana Sayfa » Spor
Elifçe ve Erdal Güvendi'ye Yakıştı
20 Kasım 2011 Pazar 21:46
Son klibini Giresunspor forması ile çeken sempatik sanatçımız Elifçe, bir formada sen al kampanyasına da katılarak programa renk kattı.

Sanatçımız Elifçe Mavi Karadeniz TV'nin “Bir Forma da Sen al, Takımına sahip Çık” kampanyasına destek vererek programa renk kattı.

Forma Elifçe'ye yakıştı.

Elifçe'nin Giresunspor’a destek geceleri ve TV programlarında Giresunspor’un yanında olması ise ona spor adına ayrı bir değer kazandırdı.

Mavi Karadeniz TV’de yapılan Giresunspor’a katkı programlarına onlarca sanatçı davet edilmiş, proğrama 4 sanatçı katılmıştı.

Mavi Karadeniz TV’nin öncülüğü ve destekleriyle, Mavi Karadeniz TV stüdyolarında Giresun THM sanatçılarının da katılımıyla “BİR FORMA DA SEN AL, TAKIMINA SAHİP ÇIK” kampanyası tüm Giresun halkına ulaştırılması sağlandı.Programın ilk olması nedeniylr aksaklıklar olsa da en güzeli yapılmaya çalışıldı.

Amacına ulaşıldığı belirlenen kampanyada, Giresun’da olsun, gurbette olsun TV’lerin bu kampanya gibi benzer kampanyalar ile Giresunspor’a destek vereceğini belirtmeleri Giresunspor camiasını sevindirdi.Duygusal anların da yaşandığı programda, Giresunspor’u tarihinde ilk kez kayyum yönetimi ile izleyenler,  en kısa zamanda bu kaostan kurtularak yeni bir yönetime kavuşmalarını bekledikleri belirtildi.

Fatih Sandal

Programa telefonla bağlanan Giresunspor Basın Danışmanı Fatih Sandal ile Giresunspor Takım Kaptanı Ömer Hacısalihoğlu, porgrama katılanlara teşekkür ederek 6 forma aldı..

Halil İbrahim Şengün daha önce de Giresunspor'a 10 bin TL. yardımda bulunmuştu. Forma kampanyasına da katıldı.

Programa telefonla bağlanan Giresunlu işadamı Hail İbrahim Şengün, programa katılan ve Giresunspor’a destek verenlere teşekkür ederek 10 forma aldı…

BBP GOP ilçe Başkanı Salim Ethem Mican'da programa katılarak destek oldu.

Ülkü Ocakları 3. Bölge Başkanı Gökhan Yiğit'te programa katılarak destek verdi.

Giresunspor teknik direktörü Bahri Kaya.

İstanbul havaalanında uçaktan iner inmez telefonla programdan bilgi alan Giresunspor Teknik Direktörü Bahri Kaya; “Giresunspor’un şu günlerde yardıma ve taraftarlarını yanında görmesine ihtiyaç var. Bu porgramı düzenleyenlere ve Mavi Karadeniz TV’ye teşekkür ederim”dedi..

GİRFED Başkanı Hasan Turan 

Telefonla katıldığı canlı yayında, kampanyayı düzenleyenler teşekkür ederek her zaman Giresunspor’un yanında olduğunu, Giresunspor adına cezaevinde olanları bir an evvel kurtulmalarını beklediklerini belirtti.

Gazeteci Ahmet Bilge

Giresundan telefonla görüşlerini belirten Gazeteci Ahmet Bilge, programda güzel mesajlar verildiğini, konuşulmayanların konuşulduğunu belirterek, porgrama katkı verenleri kutladı..

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı

Yurt dışında olan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı adına da 20 forma siparişi verdi.

Yine telefonla programa bağlanan Giresunspor eski As Başkanı Mustafa Eren, program yapımcılarını kutlayarak 10 adet forma aldı.

Canlı yayına katılan Marmaralı Çotanaklar grubundan  BaşkanMutlu Karaman, Erol Başer ve Beton Mustafa, canlı yayına katılımın umulan kadar olmadığından yakınarak, bu takım tüm Giresunluların olduğunu,Giresunspor’un iyi ve kalıcı bir marka olduğunu, Giresunspor’u daha yükseklerde görmek istediklerini belirterek dernekleri adına 10 forma aldılar.

Yeşilpınar'dan Yılmazlar alış veriş mağazaları sahibi Mustafa Yılmaz'da her Giresun etkinliğinde olduğu gibi forma kampanyasına katılanlar arasındaydı.

Programa renk katan bir diğer sanatçımız Erdal Güvendi oldu.

Giresun’un sevilen THM sanatçısı Erdal Güvendi, Mavi Karadeniz TV’de yapılacak Giresunspor’a yardım kampanyasına katılmak için Almanya seyahatinden vazgeçti. Proğrama katılarak, sevenleri tarafından telefonu susmayan Güvendi, beklenenin üzerinde de forma sattı.

Giresunspor’u sahiplenme ve kollama adına yaptığı çalışmalarla Giresunspor yönetimince ödüllendirilen Erdal Güvendi, Mavi Karadeniz TV’de yapılan “Bir forma da sen al takımına sahip çık” kampayasını en güzel şekilde yapılması içinde gayret sarfetti.

Dr. Cengiz Cindemir.

Giresun'dan telefonla programa bağlanan Giresunspor kayyum heyeti Başkanı Dr. Cengiz Cindemir ise katkıda bulunanlara teşekkür etti.

 

 

 Kaynak: Giresunhaberal.com Etiketler : Elifçe, ve, Erdal, Güvendi'ye, Yakıştı,


Bu Haber Toplam 15312 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Bu habere toplam (1) yorum eklenmiştir.
20 Kasım 2011 Pazar 23:04
zor dostum zor
programı izledim durum hiçte iç açıcı değil.
 
Yorum Ekle Yukarı
Diğer Haberler: