Ana Sayfa » İlçeler
Doğankent'ten Halep'e Yardım Eli
24 Aralık 2016 Cumartesi 23:25


 

 

Doğankent Belediye Başkanlığı, Halep için yardım kampanyasında toplanan gıda, yiyecek, temizlik maddeleri ve parayı Giresun da Ülkü Ocakları görevlisine teslim etti.

Halep’te akan kan ve gözyaşının dünya gündeminde olduğu belirten Belediye Meclis Üyesi ve Belediye Başkan vekili Fehmi Güzel; İlçe esnaflarımızla bir araya gelerek yardım kampanyası başlattık. Bugüne kadar toplamış olduğumuz 40 parçadan oluşan Her türlü Gıda maddesi, temizlik maddeleri, çocuk maması, Çocuklar için süt kolileri,ayakkabı ve 833 TL parayı Halep’e gönderilmek üzere Giresun da Ülkü Ocakları başkanlığındaki görevli Erol Günaçtı’ya teslim ettik.

 Bizlerden yardımlarını esirgemeyerek Halep’teki kardeşlerimize yardım için seferber olan Doğankent’teki vatandaşlarımızla esnaflarımıza teşekkür ediyorum”. Dedi.

HABER: SEYİT GÜVENDİ

 Etiketler : vatangiresun.com/Ahmet, demiray/Abdurrahman, Ada, /Aydın, kömürcü/Mehmeh, Cebeci/Eynesil, Kemaliye, köyü, /Mustafa, Civek/, Erdal, Avcı, giresunhavadis.com/Adnan, Kara/İsmail, Akdoğan, gurbetcicotanaklar, ,


Bu Haber Toplam 2286 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: