Ana Sayfa » Belediyeler
BELEDİYEDEN RAMAZAN AYINA ÖZEL ETKİNLİK
01 Haziran 2018 Cuma 22:37


 

BELEDİYEDEN RAMAZAN AYINA ÖZEL ETKİNLİK

Görele Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Ramazan ayına özel programımız Ramazan ayının manevi iklimini yaşatmaya, sürpriz gösterilerle eğlendirmeye devam etti.

Hayrullah Koç Parkında Lev Organizasyondan Levent Kasap’ın ekipleri, sihirbaz Levent, semazen gösterileri, balon şov, Hacivat ve Karagöz izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Çocuklara özel oyunlarda düzenlenerek, çeşitli hediyeler verildi.

Sosyal ve kültürel anlamda yapmış olduğu etkinlikler ve sağladığı katkılarla ilçede sosyal belediyeciliğin lideri konumunda olan Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, belediye olarak ramazan ayı boyunca birçok etkinliklerle halkın yanında olacaklarını söyledi.

Amaçlarının halka hizmet etmek, güzellikler sunmak olduğunu belirten Erener, “Görele esasında gücüyle, büyüklüğüyle çok sosyal bir ilçe olmaya devam ediyor. Amacımız sizlere hizmet etmek, güzellikler sunmaktır. Bu çalışmaların yanında da Ramazan ayında siz değerli halkımıza bir şeyler sunalım dedik. Ben tekrar başta Göreleliler başta olmak üzere tüm İslam aleminin Ramazan ayını kutluyor, rabbim ibadetlerinizi kabul eylesin diyorum” dedi.Etiketler : vatangiresun.giresunmedyaplatformu.sadi, toygar.ismail, akdoğan,, erdal, avcı.ömer, mutlu, karaman.abdurrahman, ada,,


Bu Haber Toplam 2579 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: