Ana Sayfa » Duyurular
Ayhan Yüksel'den Keşap Kitabı
14 Mayıs 2013 Salı 06:36
Keşap Belediye Başkanı Dr. Nihat Yılmaz, Ayhan Yüksel tarafından yayınlanan "Keşap Kazası Nüfus Defteri" kitabının tanıtımını yaptı.

Dr. NİHAT YILMAZ,

 

 KEŞAP’I TANITTI.

 

Keşap Belediye Başkanı Dr. Nihat Yılmaz Feshane, Giresun Günlerinde hemşerileriyle hasret giderdi. Keşap Belediyesi tarafından hazırlanan standda hemşerilerimizle buluşan Yılmaz, Ayhan Yüksel tarafından bir süre önce yayınlanan “Keşap Kazası Nüfus Defteri” kitabının tanıtımını yaptı ve imzalayarak dağıtımını gerçekleştirdi.

Günümüzde yerel tarihe, aile tarihine ve soyağacı çalışmalarına ilginin gün geçtikçe arttığına dikkat çeken Yılmaz, “Soyağacı çalışmalarına kılavuzluk edecek olan ilk nüfus sayımının günümüz Türkçesine çevrilerek yayınlanması bu alanda büyük bir boşluğu dolduracaktır” dedi.

Keşap Belediye Başkanı Dr. Nihat YILMAZ, Ayhan Yüksel'in yazdığı Keşap Kitabını Feshane'de ziyaretçilere imzalayıp hediye etti. Giresun basınının önde gelen isimlerinden Candemir Sarı'da bu değerli eseri almayı ihmal etmedi.Etiketler : Ayhan, Yüksel'den, Keşap, Kitabı,


Bu Haber Toplam 6172 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: