Ana Sayfa » Spor
48 Dernek Takımı 8 Gurupta Mücadele edecek
17 Ocak 2014 Cuma 14:16
Giresun Dernekleri Arası Geleneksel Topal Osman Ağa Futbol Turnuva Kuraları çekildi..

 

 

                                             TURNUVA KURALARI ÇEKİLDİ

                                        48 TAKIM 8 GURUPTA MÜCADELE EDECEK

      1.GURUP                                   2.GURUP

                    Tirebolu Eymür Gençlik                      Tirebolu Kuzgun                                                      

                     Dereli Eğri ambar Ky.                         Dereli Tepe küknarlı

                     Piraziz Kılıçlı Ky.Der.                           Avluca Gençlik

                     Alucra Çakrak                                      Y.pınar Yağlıdere Tekke ky.

                     K.çekmece Tüm Giresun Der.            Piraziz Tepeköy

                     Çamoluk Pınarlı ky.                              Çamoluk FOL spor

       3.GURUP                                                                                                              4.GURUP

                  Tirebolu Eymür ky.Derneği             Tirebolu Ataköy

                   Dereli Bahçeli                                   Esenyurt Dereli Derneğ

                  Alucra Vakfı                                        Şebin k.Hisar Der.Gençlik kol.

                  Şebinkarahsar Gülbey Ocaktaşı     Yağlıdere Umutbükü

                  Bulancak SASU                                   Zeytinburnu Görele

                  Keşap Karakoç                                    Espiye Çalkaya Köyü

           5.GURUP                             6. GURUP

         Tirebolu Eymür Tahmaz Gücü                 Tirebolu Eymür Deregözü

         Kçekmece GİRESUN GENÇLİK  Spor        Emanetoğulları Avrupa yakası

          Doğankent Oyraca Cihan spor                  Yeşilpınar Çotanak

         Bulancak İnece ky.                                    Bulancak İnece Fındık spor

         Keşap Halkalı                                             Gebze Yağlıdere Tekke köy

         Espiye  Avluca   (Pendik)                         Çamoluk Derneği

                   7.GURUP                                           8.GURUP            

                       Başakşehir Giresun Der.                     Çanakçı  Akköy

                       Piraziz Derneği                                    Bulancak Ataköy

                       Emanet oğulları Anadolu Yakası         Doğankent Kanyaş

                       Ayaztepe Giresun                                 Keşap Hisarüstü

                       Beykoz Bulancak Derneği                    Batlama Derneği

                       Çanakçı Kuzca                                      Zeytinburnu Yağlıdere 

 



Etiketler : 48, Dernek, Takımı, 8, Gurupta, Mücadele, edecek,


Bu Haber Toplam 5504 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
Diğer Haberler: